Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | З В І Т щодо функціонування процесів системи управління якістю у відділі з питань благоустрою та житлової політики виконкому Центрально-Міської районної у місті ради у 2016 році

З В І Т щодо функціонування процесів системи управління якістю у відділі з питань благоустрою та житлової політики виконкому Центрально-Міської районної у місті ради у 2016 році

 

Протягом звітного періоду відділ з питань благоустрою та житлової політики виконкому районної у місті ради організовував та здійснював контроль за діяльністю комунальних підприємств та організацій, які забезпечують тепло- та водопостачання району, експлуатацію житлового фонду і виконують роботу по утриманню, ремонту та подальшому розвитку комунального господарства району, благоустрій території в обсягах і межах повноважень визначених рішенням криворізької міської ради від 31.03.2016  №381 «Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів» у галузі житлово-комунального господарства.

Одним з важливих питань, що належить до повноважень відділу, це підготовка житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період.

Так, з метою якісної підготовки житлового фонду, об’єктів соцкультпобуту та тепловодопостачання до експлуатації в опалювальний період 2016-2017 років, рішенням виконкому Центрально-Міської районної у місті ради від 20.01.2016 №37 «Про підготовку житлового фонду, об’єктів соцкультпобуту та теплопостачання до роботи в опалювальний період 2016-2017 років» затверджені відповідні заходи.

На виконання зазначеного рішення були вжиті заходи, за результатами яких, станом на 01.10.2016, 100% об’єктів соцкультпобуту, медичних закладів та закладів освіти підготовлено до нового опалювального сезону та отримали паспорти готовності.

Працівниками відділу, на виконання зазначеного рішення, проводилась цілеспрямована робота щодо контролю за належною експлуатацією житлового фонду і інженерних мереж на території району, за підготовкою об’єктів тепловодопостачання до роботи в новому опалювальному періоді.

З цією метою щотижня проводяться засідання районного штабу по контролю за виконанням заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, у роботі якого приймають участь керівники підприємств надавачів житлово-комунальних послуг, начальники районних дільниць. Крім цього, проводились виїзні наради з питань усунення аварійних ситуацій на інженерних мережах.

З початку року спеціалістами відділу проведено 43 сходи з ініціативними групами мешканців багатоповерхових будинків району.

За період з період з 01.01.2016 створено 16 ОСББ у багатоквартирних будинках за адресою: вул. Горького, 5 - ОСББ «Карнаватка, 9», вул. Українська, 55 – ОСББ «Українська 55», вул. Костя Пестушка, 1 – ОСББ «Рідний дім», вул. Груднева, 5а – ОСББ «Груднева 5а», вул. Петра Калнишевського, 9к – ОСББ «Комфорт КР», вул. Лермонтова, 8 – ОСББ «Лермонтова 08», пр. Поштовий, 62 – ОСББ «Поштовий 62 КР», вул. Ньютона, 38 – ОСББ «Ньютона 38», вул. Груднева, 6а – ОСББ «Груднева 6а», вул. Алмазна, 39 - ОСББ «Алмазна 39», вул. Алмазна, 37 – ОСББ «Алмазна 37», вул. Лермонтова, 31 – ОСББ «Лермонтова 31 КР», вул. Першотравнева, 25 – ОСББ «Першотравнева 25», вул. Туполєва, 4а – ОСББ «Туполєва, 4а», вул. Свято-Миколаївська, 26 – ОСББ «Свято-Миколаївська, 26», вул. Церковна, 9 – ОСББ «ГРАНІТ-КР».

Протягом року спеціалістами відділу організовувалась робота по благоустрою території району до проведення державних свят та здійснювався контроль за виконанням запланованих заходів, затверджених рішеннями виконкому районної у місті ради.

З метою забезпечення безперебійного руху транспорту на дорогах та вулицях району під час снігопадів та ожеледиць в зимовий період  2016-2017 років працівниками відділу було підготовлено рішення виконкому районної у місті ради «Про забезпечення безперебійного руху транспорту в зимовий період 2016-2017 років».

На виконання зазначеного рішення було проведено районний огляд снігоприбиральної техніки з залученням засобів масової інформації підприємствами та організаціями району та щовівторка проводиться засідання районної комісії по координації робіт, пов’язаних з виконанням заходів по забезпеченню безперебійного руху транспорту в зимовий період 2016-2017 років.

Спеціалістами відділу постійно здійснюється контроль за виконанням робіт по благоустрою території району. Був організований та проведений місячник благоустрою, День довкілля та щотижнево проводились «чисті» четверги. Крім цього, у 2016 році організовано та проведено 4 суботники.

На виконання рішення виконкому Центрально-Міської районної у місті ради «Про виконання чинного законодавства щодо поводження з побутовими, безхазяйними, відходами» у 2016 році відділом з питань благоустрою та житлової політики виконкому організовувались засідання районної постійно діючої комісія з питань поводження з безхазяйними відходами, на яких розглядались питання щодо виявлення безхазяйних відходів на території району та вжиття заходів по ліквідації накопичення твердих побутових відходів, у тому числі тих, що були вказані у зверненнях громадян; вжиття заходів щодо 100% укладання угод з мешканцями приватного сектору на вивезення твердих побутових відходів.

Працівниками відділу спільно з ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС» та підприємствами і організаціями району постійно організовувалась та проводилась робота по ліквідації місць накопичення твердих побутових відходів виявлених на території Центрально-Міського району. Так за поточний рік було ліквідовано 30 місць накопичення твердих побутових відходів.

Також спеціалістами відділу проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями району на сходах та на нарадах з головами квартальних комітетів приватного сектору щодо необхідності дотримання законодавства України, Правил благоустрою в місті Кривому Розі, затверджених рішенням Криворізької міської ради від 21.10.2015 №4038 та адміністративну відповідальність у разі їх порушення.

З метою недопущення утворення стихійних звалищ поряд на території Центрально-Міського району, працівниками відділу спільно з контролерами ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС» постійно проводились рейдові заходи з метою укладення угод на вивезення твердих побутових відходів між мешканцями будинків приватного сектору і ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС». Так за 2016 рік укладено 17 800 угод, що становить 98 %.

З метою запобігання утворення стихійних звалищ поряд з земельними ділянками Центрально-Міського району, що знаходяться у колективному користуванні, працівниками відділу постійно проводиться роз’яснювальна робота, щодо укладання договорів про надання послуг з вивезення побутових відходів з дачними та гаражно-будівельними  кооперативами.

Для покращення якості дотримання норм екологічного законодавства мешканцями та суб’єктами господарювання Центрально-Міського району, працівниками відділу з питань благоустрою та житлової політики виконкому розроблені заходи щодо утилізації залишків сухої рослинності і опалого листя з метою недопущення їх спалення на території району.

На виконання вищезазначених заходів щовівторка проводилась господарча нарада з представниками підприємств, установ та організацій району на якій представникам наголошувалось про недопущення спалювання опалого листя та сухої рослинності та адміністративну відповідальність за вчинення таких дій.

За результатами проведеної роботи відділу за 2016 рік, представниками ТОВ «ДИВОБУД», ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР» та ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС», з метою організації збору та утилізації сухої рослинності, підтримки контейнерних майданчиках у належному санітарному стані та запобіганню утворення звалищ біля контейнерів, було визначено місця складування опалого листя на прибудинкових територіях будинків багатоповерхової забудови, поза межами контейнерних майданчиків, з урахуванням вільного під’їзду спецтехніки ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС» та дотримання графіку вивезення твердих побутових відходів, відповідно.

Крім цього, щотижня працівниками відділу проводились рейдові заходи на території приватного сектору Центрально-Міського району для недопущення спалювання мешканцями житлових будинків опалого листя та залишків сухої рослинності.

За 2016 рік у ході рейдових перевірок щодо дотримання Правил благоустрою у м. Кривому Розі спеціалістами відділу спільно з працівниками Центрально-Міського ВП КВП ГУНП у Дніпропетровській області складено 54 адміністративних протоколи за порушення ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» на загальну суму 26 044 грн.

Відповідно до делегованих повноважень спеціалісти відділу, при необхідності, приймали участь у роботі комісій:

-    по обстеженню житлових приміщень з метою переведення їх з житлового фонду у нежитловий;

-    по обстеженню зелених насаджень;

-    з питань поводження з безхазяйними відходами.

За результатами роботи зазначених комісій приймались відповідні рішення.

Протягом 2016 року спеціалістами відділу з питань благоустрою та житлової політики розглянуто понад 1700 звернення з питань надання житлово-комунальних послуг та 250 службових документів.

За результатами розгляду зазначених звернень були надані письмові та усні обґрунтовані роз’яснення.

вгору