Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Вшанували композитора А.Шаповала

Вшанували композитора А.Шаповала

Багато років поспіль працює в КЗ «Палац культури «Карачуни» відомий криворізький композитор – Анатолій Георгійович Шаповал, який нещодавно відзначив свій 70-річний ювілей та 55-річчя творчої діяльності. Ця людина все життя присвятила музиці, даруючи свої пісні, добро та радість людям.

Багаточисельні гості, колеги по творчому цеху, друзі та рідні ювіляра завітали суботнього вечора, 14 квітня 2016 року, до концертної зали КЗ «Палац культури «Карачуни» на великий творчий концерт ювіляра. За багаторічну плідну працю та особистий внесок у культурний розвиток Центрально-Міського району, Шаповал А.Г. був відзначений Подякою голови районної у місті ради Нєженцева С.В. Саме до ювілею автора вийшла в світ друга збірка його авторських творів «Добрий день, вам, добрі люди».

Головним учасником концерту став народний гурт «Джерело», очолюваний А.Шаповалом вже тринадцять років поспіль. У виконанні гурту, його солістів та дуетів пролунали чудові, милозвучні, народні твори, які висвітлюють  національні й загальнолюдські духовні цінності, оспівують високі почуття  людей – любов до рідного краю, тепло подружніх відносин, повага до батьків.

Приємно відзначити, що народний гурт «Джерело» є активним учасником концертних програм міста, області, регіону, лауреати міжнародних конкурсів в Іспанії, Греції. А нещодавно колектив   повернувся   з   міжнародного   фестивалю   народної   творчості  в м. Прага (Чехія), де був нагороджений особливою відзнакою – сертифікатом якості, що засвідчує високий виконавський рівень гурту.

         Музичні твори А. Шаповала є корисним матеріалом для виховання сучасної молоді, становлення майбутніх фахівців – музикантів, розвитку українського хорового мистецтва. Їх із задоволенням виконують хорові колективи та солісти закладів культури міста Кривого Рогу та за його межами.

Бажаємо Шаповалу Анатолію Георгійовичу багато щасливих творчих років попереду, наснаги для створення нових пісень, великих успіхів і звершень у благородній справі служіння людям. 

вгору