Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Виконком районної у місті ради звертається до мешканців міста та району не провокувати пожежі у екосистемах на території району

Виконком районної у місті ради звертається до мешканців міста та району не провокувати пожежі у екосистемах на території району

  

Шановні мешканці міста та Центрально-Міського району!

Виконком Центрально-Міської районної у місті ради та 10 Державна пожежно-рятувальна частина Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області звертається до мешканців міста та району не провокувати пожежі у екосистемах на території району.

Нагадуємо, що у зв’язку з підвищенням температури повітря та відсутності опадів можливе виникнення пожеж у природних екосистемах. Так за останні дні рятувальники ДСНС вже неодноразово ліквідували пожежі сухостою у Львівській, Херсонській, Івано-Франківській та Донецькій областях.

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та громадянам України, так як вони спричиняють пожежі будинків, знищують лінії електромереж, газо – та нафтопроводів, знищують лісові насадження.

Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають у результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняно-літній період.

Саме тому, нагадаємо про адміністративну відповідальність та небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття, необхідності дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, парках, лісосмугах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

вгору