Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відзначено міжнародний день музеїв

Відзначено міжнародний день музеїв

18 травня відзначався Міжнародний день музеїв. В усі часи музеї були головними хранителями історії, багатих традицій, культурних і природних цінностей. В теперішній час комп’ютерних технологій робота музейних працівників є надзвичайно важливою для підростаючого покоління. Адже, ніякі сучасні способи зберігання інформації не замінять музейних експозицій та тієї особливої атмосфери збереженого часу, що панує в музейних стінах. Завдяки плідній праці наукових співробітників музею та краєзнавців, у криворіжців є чудова можливість повніше пізнавати історію рідного міста, регіону, України.

На урочистостях, що відбулися  В КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей», співробітників музею поздоровили начальник управління культури і туризму Стрига Н.В. та голова міської профспілкової організації працівників культури Вернигоренко О.Г. Грамотами виконкому міськради були нагороджені науковий співробітник музею Дробот А.О. та головний інженер закладу Чернявський С.В. Теплі слова поздоровлення, квіти, пам’ятні подарунки отримали працівники музею від багаточисельних гостей заходу, вчителів та учнів шкіл міста. Для гостей урочистого заходу було підготовлено слайд-шоу «Музейні досягнення 2015-2016 рр.», презентовано проект «Музей просто неба духовної культури Криворіжжя». На щойно відкритій міні-виставці «Реліквії храму Св. Миколая» були представлені нещодавно знайдені, розкопані експонати зруйнованої церкви Св. Миколая та продемонстровано фотоматеріали, що висвітлюють хід розкопок фундаменту церкви в сквері на вулиці Леніна.

Відрадно, що наше місто має гідних зберігачів минулих і нинішніх подій, справжніх ентузіастів, які професійно просвіщають, активно ведуть науково-дослідну діяльність, створюють виставки, унікальні експозиції. Бажаємо усім музейним працівникам мирного неба, благополуччя, натхнення у всіх починаннях.

вгору