Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(056) 493 82 95, (068) 970 56 97, (0564) 90 10 10 факс:(056) 493 82 96
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27

Структура підрозділу

ПІБ Посада Телефон     Кабінет  
Угринович Людмила Володимирівна начальник управління 493 82 46  203
Писаренко Тамара Федорівна заступник начальника управління 493 82 99 201
Ляхівець Любов Олександрівна заступник начальника управління 493 82 99 201
Дубсон Ірена Володимирівна головний спеціаліст  - 202
Возіян Жанна Василівна секретар керівника 493 82 47 203
Желєнкова Тетяна Леонідівна оператор комп’ютерного набору - 202
Відділ державних соціальних інспекторів:
Квашук Ірина Сергіївна  начальник відділу 493 83 01 102
Ячмінь Світлана Володимирівна головний державний соціальний інспектор 493 83 01 102
Туманова Інна Валентинівна
головний державний соціальний інспектор 493 83 01 102
Ярмолич Ілона Миколаївна головний державний соціальний інспектор 493 83 01 102
Відділ бухгалтерського обліку:
Ободянська Ірина Юріївна начальник відділу, головний бухгалтер 493 82 52 208
Дмитрів Людмила Іванівна головний спеціаліст, бухгалтер 493 82 52 209
Довгоп'ята Ірина Олександрівна головний спеціаліст, бухгалтер 493 82 52 209
Татаринова Вікторія Вікторівна головний спеціаліст, бухгалтер 493 82 52 209
Топка Олена Миколаївна головний спеціаліст, бухгалтер 493 82 52 209
Сектор по контролю за призначенням та виплатою пенсій:
Цупренко Інна Анатоліївна завідувач сектору - 206
головний спеціаліст - 206
Відділ з питань праці та соціального-трудових відносин:
Лук’яненко Олена Іванівна начальник відділу 493 82 40 210
Заікіна Вікторія Валентинівна головний спеціаліст 493 82 40 210
Засека Марина Вадимівна головний спеціаліст 493 82 40 210
Відділ прийому громадян:
Таратухіна Тетяна Миколаївна начальник відділу 493 83 01 103
Керницька Наталія Анатоліївна головний спеціаліст 493 83 01 107
Омельченко Олена Юріївна головний спеціаліст 493 83 01 106
Телих Олена Олексіївна головний спеціаліст 493 83 01 106
Корчун Інна Юріївна головний спеціаліст 493 83 01 101
Бондаренко Іолла Вікторівна головний спеціаліст 493 83 01 101
Дробіна Юлія Вадимівна головний спеціаліст 493 83 01 106
Струкова Оксана Іванівна головний спеціаліст 493 83 01 106
Гасанова Тетяна Іванівна головний спеціаліст 493 83 01 101

Шкіндер Антоніна Анатоліївна

головний спеціаліст

493 83 01

106

Марич Лілія Леонідівна головний спеціаліст 493 83 01 106
Комісар Олена Станіславівна провідний спеціаліст 493 83 01 106
Олійник Юлія Дмитрівна провідний спеціаліст 493 83 01 106
Головатенко Ганна Володимирівна провідний спеціаліст
Васильковська Марина Георгіївна спеціаліст І категорії
Відділ прийняття рішень з питань надання соціальних допомог:
Голованова Оксана Володимирівна начальник відділу 493 82 40 111
Соловйова Юлія Олександрівна головний спеціаліст 493 82 40 108
Шевченко Вікторія Леонідівна головний спеціаліст 493 82 40 108
Гавриленко Ольга Аркадіївна головний спеціаліст 493 82 40 112
Шевченко Ольга Володимирівна головний спеціаліст 493 82 40 112
Зібарєва Людмила Володимирівна головний спеціаліст 493 82 40 109
Власова Олена Володимирівна головний спеціаліст 493 82 40 109
головний спеціаліст 493 82 40 109
Хромих Наталія Вячеславівна головний спеціаліст 493 82 40 109
Новицька Наталія Володимирівна головний спеціаліст 493 82 40 109
Нодь Анна Миколаївна провідний спеціаліст
Відділ автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат:
Тропкіна Ірина Василівна начальник відділу 493 82 50 206
Покора Віта Миколаївна головний спеціаліст 493 82 50 206
Чернопис Наталія Іванівна головний спеціаліст 493 82 50 206
Жалійко Олена Віталіївна головний спеціаліст 493 82 50 206
Човгун Вероніка Вікторівна головний спеціаліст 493 82 50  205
Петрушкова Тетяна Віталіївна головний спеціаліст  493 82 50  205
Сектор системного адміністрування та інформаційної безпеки
Резніченко Вікторія Вікторівна завідувач сектору 493 82 50 205
Баженов Максим Олександрович головний спеціаліст 493 82 50 205
Відділ обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці:
Черевата Лариса Петрівна начальник відділу 493 82 91 204
Бадалович Тетяна Павлівна головний спеціаліст 493 82 91 204

Видашенко Олександр Сергійович

головний спеціаліст

493 82 91

204

Маренич Оксана Анатоліївна головний спеціаліст 493 82 91 204
Лаврик Оксана Вікторівна провідний спеціаліст
Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення:
Онофрієнко Лариса Іванівна начальник відділу 493 81 53 207
Надєїна Лариса Вадимівна головний спеціаліст 493 81 53 207
Патока Аліна Володимирівна головний спеціаліст 493 81 53 207
Євладенко Аліна Володимирівна головний спеціаліст 493 81 53 207
провідний спеціаліст 493 81 53 207
Юридичний відділ
Кобзар Яна Василівна завідувач відділу
головний спеціаліст, юрист
вгору