Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Сімейне дозвілля в парку імені Федора Мершавцева

Сімейне дозвілля в парку імені Федора Мершавцева

Літній читальний зал в парку культури і відпочинку імені Федора Мершавцева третій рік поспіль розпочинає новий літній сезон. Сприятливі умови для сімейного відпочинку мешканців і гостей Центрально-Міського району створюють працівники  Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих», в рамках проекту «Нескучное лето». Щонеділі, з 10.00 до 13.00 цікаве дозвілля маленьким і дорослим відвідувачам тут забезпечено: дорослі відвідувачі мають нагоду почитати періодичні видання, отримати корисну інформацію на заняттях школи «Компетентні батьки», а маленькі – можуть зайнятися улюбленими справами, малювати, ліпити, розгадувати загадки. Щоразу тут проводяться цікаві та корисні майстер класи для малечі. На відкритті літнього читального залу малечу та дорослих об’єднав майстер-клас від Вікторії Мартиненко «Як самому зробити книжкові закладки».

Діти із задоволенням приймали участь у конкурсі «Я рисую лето! Какого оно цвета?», а потім, разом із дорослими – в майстер-класі «Що робити, якщо ти загубився?». Адже, губляться, в основному діти віком 4-9 років, а страші –  часто самі намагаються уникнути гіперопіки, зникають після сварки або на знак протесту. Саме найменших дітей навчали правилам поведінки, якщо загубився  на вулиці, у парку, торговельному центрі.

Корисною виявилася для молодих батьків інформація «Що читають сучасні українці?», «Звідки беруться читаючі діти?».

Запорошуємо щонеділі всіх мешканців та гостей Центрально-Міського району, сім’ї з дітьми, провести цікаво та корисно дозвілля в приємній атмосфері парку імені Федора Мершавцева.

вгору