Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Щодо святкування 241 річниці Дня міста

Щодо святкування 241 річниці Дня міста

Під час святкування 241 річниці Дня міста, в парку  ім. Федора Мершавцева 28 травня 2016 року було проведено велику кількість святкових заходів. Зокрема деякі з них: районний фотоконкурс «У серці з любов’ю» та гра з елементами туризму «Здоровому місту-здорове покоління», які були спрямовані на популяризацію у місті сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Учасниками  вищевказаних святкових заходів стали не тільки діти з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також прийомні батьки та батьки-вихователі.

  Фотокартки прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу району, які були представлені на фотоконкурсі «У серці з любов’ю», привернули увагу містян своєю щирістю та родинним теплом. Так, фото дитячого будинку сімейного типу гр. Кудрявцева Юрія Георгійовича та  гр. Кудрявцевої Тетяни Василівни одержало перемогу в номінації  «Родинне коло». Чудовий настрій дітей  дитячого будинку сімейного типу Кудрявцевих та їх незабутні посмішки не змогли залишити без уваги  ФОП Гулешу Тетяну Анатоліївну, яка привітала родину зі святом та пригостила дітей солодкими подарунками, за, що служба у справах дітей виконкому  районної у місті ради висловлює їй слова вдячності.

   Гра з елементами туризму «Здоровому місту-здорове покоління» справила багато позитивних емоцій. Учасниками цієї гри були   прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу міста. Дітям та батькам вдалося не тільки отримати заряд енергії й позитиву, а й ще раз довести оточуючим, що, «Сім’я –це одне ціле». Безпосереднє проведення такої цікавої туристичної гри було забезпечено спільними зусиллями служб у справах дітей виконкому Криворізької міської ради, виконкому Центрально-Міської районної у місті ради  та Комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Вершина».

вгору