Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про проведення заходів до Дня Святого Миколая для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Про проведення заходів до Дня Святого Миколая для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Одним з найулюбленіших свят дітей є День Святого Миколая. Діти усього світу загадують бажання і з нетерпінням чекають на їх здійснення.

День Святого Миколая – це чудова нагода відповісти добром на добро. Вже стало гарною традицією у районі проводити святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги від нас дорослих – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Дуже приємно, що в такий складний час,  є люди, яким небайдужа доля дітей, саме тому службою у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради спільно з ними проведено ряд святкових заходів для дітей вказаних категорії, а саме:

- 17.12.2015 на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Криворізької міської ради, студентами психолого-педагогічного факультету Криворізького педагогічного інституту на чолі з завідувачем кафедри теорії і практики початкової освіти Шимко І.М., та доцентом кафедри -                     Размалодчіковою І.В., було організовано казкове дійство до Дня Святого Миколая для 30 дітей. На свято завітала Бабенко Ольга Володимирівна – депутат Криворізької міської ради, лідер громадського об’єднання «За рідне місто». Ольга Володимирівна привітала дітей та їх родини зі святом, побажала, щоб Святий Миколай приніс дітям все, про що вони мріють, міцне здоров’я та щасливу долю;

- 18.12.2015 організовано святковий обід для 30 дітей у Храмі Пресвятої Богородиці;

- 19.12.2015 для 20 дітей було проведено благодійну акцію у піцерії  Челентано. Діти отримали справжнє свято  з  подарунками та несподіваними сюрпризами.

Крім того у День Святого Миколая  небайдужі люди, Міронова Юлія Василівна та  Таратухін Денис Валерійович, привітали дітей, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, що проживають на території Центрально-Міського району.

З нагоди свята 110 дітей отримали солодкі подарунки. Дуже приємно, що спільними зусиллями  ми змогли принести малечі радість.

Висловлюємо подяку усім хто приєднався до привітання дітей. Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях. Цього року діти ще раз переконались, що дива трапляються. 

   

  

  

  

вгору