Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Щодо підготовки до завершення бюджетного 2015 року

Щодо підготовки до завершення бюджетного 2015 року

Управління Державної казначейської служби  України у Центрально-міському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області повідомляє.

            З метою своєчасного та якісного завершення бюджетного 2015 року необхідно проаналізувати залишки коштів на рахунках, на які протягом бюджетного року надходить фінансування з різних джерел ( кошти місцевих бюджетів, субвенцій з державного та/або місцевого бюджетів та інше). Спрогнозувати можливі залишки невикористаної субвенції, забезпечуючи використання коштів субвенції з різних бюджетів у першу чергу, та бажане повернення їх залишків до 25 грудня 2015 року (починаючи із субвенції з інших місцевих бюджетів ).

З метою забезпечення достовірного обліку в органах Казначейства станом на 31.12.2015 року необхідно:

провести звірку сум кредиторської заборгованості, яка виникла в минулих бюджетних періодах за рахунками казначейського обліку 9415, 9416, 9425, 9426 з даними, відображених в АС «Є-Казна»;

здійснити аналіз зареєстрованих бюджетних фінансових зобов’язань в частині наявності неоплачених до кінця бюджетного періоду бюджетних фінансових зобов’язань, які були зареєстровані для здійснення попередньої оплати та не є кредиторською заборгованістю;

врахувати, що в кінці бюджетного року розрахунки одержувачів бюджетних коштів повинні бути завершені, неоплачені бюджетні зобов’язання та бюджетні фінансові зобов’язання повинні бути зняті з обліку в органах Казначейства;

проаналізувати суми списаної дебіторської та кредиторської заборгованості з попереднім звітним періодом та з підтвердними документами щодо її списання;

врахувати що за напрямом видатків «Поповнення статутного капіталу»( КФК 180409 або за інші КФК, де міститься фінансова допомога суб’єктам підприємницької діяльності або громадським організаціям, КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти»), зареєстрованої заборгованості на кінець бюджетного року не повинно бути;

привести у відповідність до фактичних надходжень з урахуванням залишку коштів на початок року планові показники за власними доходами бюджетних установ ( згідно вимог ПКМУ від 28.02.2002 року № 228).

Крім цього, неухильно дотримуватися вимог п.2 Постанови КМУ №117 від 23.04.2014р. «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів, в частині здійснення попередньої оплати тільки тих товарів, робіт і послуг, що згідно з договорами про закупівлю передбачається поставити, виконати і надати протягом поточного бюджетного періоду. Протягом грудня 2015р. необхідно отримати всі первинні документи, які підтверджують факт надання послуг, або поставки товарів (акти виконаних робіт, наданих послуг, накладні тощо). В разі оплати рахунків за грудень 2015р. в документах має бути вказаний конкретний період, що фактично підтверджений актами, накладними.

Звертаємо увагу на визначений у договорах  розрахунковий період та терміни зняття показань лічильників  з водо-,електро-,теплопостачання строки оплати наданих послуг, оплату за фактично надані послуги, що підтверджуються актами або попередньою оплатою(авансуванням) за поточний місяць по рахунку.

Кінцевий термін надання копій актів по сплаченим рахункам по попередній оплаті за отримані товари, роботи, послуги – 31.12.2015р.

Також, наголошуємо про необхідність підключення до системи дистанційного обслуговування  «Клієнт Казначейства – Казначейство».

На виконання листа ДКСУ №12-10-2/312-6156 від 18.06.2015 «Про підключення розпорядників та одержувачів бюджетних коштів до ПТК «Клієнт Казначейства-Казначейство» рекомендуємо ознайомитися з програмно-технічними можливостями на офіційному  порталі Казначейства  України в розділі «Електронні сервіси». Даний програмний комплекс дозволить дистанційно обслуговуватися та робити постійний фінансовий моніторинг.

Шаблони анкет для підключення до СДО  та договір про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства-Казначейство» розміщено на офіційному  порталі Казначейства  України в розділі «Електронні сервіси».

 

 

З повагою

 

Начальник управління                                                                              І. Г. Томашевський

 

вгору