Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Повідомлення | Шановні мешканці міста!

Шановні мешканці міста!

Незважаючи на те, що спалення залишків сухої рослинності та опалого листя на території міста категорично заборонено, а винні притягаються до адміністративної відповідальності відповідно до ст. 152 КУпАП, з настанням осені кількість таких випадків збільшується, особливо на території приватного сектору.

З метою попередження таких випадків виконкомом районної у місті ради на нарадах з представниками суб’єктів господарювання та громадськості наголошується на недопущення спалювання опалого листя та сухої рослинності, необхідності їх своєчасного прибирання на прилеглих та закріплених територіях з послідуючим вивезенням на полігони твердих побутових відходів, та доводиться до відома про адміністративну відповідальність, у разі спалювання.

Для попередження спалювання опалого листя, залишків сухої рослинності та твердих побутових відходів мешканцями житлових будинків на території приватного сектору району, виконкомом районної у місті ради щотижня проводяться відповідні рейдові заходи. За їх результатами вже складено 45 адміністративних протоколів.

З метою недопущення негативного впливу диму на здоров’я громадян, забруднення атмосферного повітря, попередження виникнення пожеж та уникнення адміністративної відповідальності, виконком Центрально-Міської районної у місті ради звертається до усіх мешканців району з проханням не спалювати залишки сухої рослинності, опале листя та тверді побутові відходи.

Про факти порушення Правил благоустрою у м. Кривому Розі, у т.ч. спалювання сухої рослинності та відходів просимо повідомляти до відділу з питань благоустрою та житлової політики виконкому районної у місті ради за тел.: 90-07-62 та 90-07-43, та до Центрально-Міського ВП Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області (вул. Першотравнева, 14, телефон чергового: 90-33-70) або 102.

Також, у разі наявності пропозицій щодо методів утилізації сухої рослинності, просимо надавати їх до зазначеного відділу (вул. Свято-Миколаївська, 27, каб. 413).

вгору