Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Шановні мешканці Центрально-Міського району!

Шановні мешканці Центрально-Міського району!

З метою впорядкування сезонної торгівлі у районі, додержання суб’єктами господарювання вимог діючого законодавства України щодо якості та безпеки товарів, захисту прав споживачів, спеціалісти відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно із співробітниками Центрально-Міського відділення поліції Криворізького відділу поліції та співробітниками патрульної поліції продовжують вживати заходи щодо припинення стихійної торгівлі на вулицях району.

В Центрально–Міському районі постійно ведеться робота щодо ліквідації стихійної торгівлі, яка є негативним явищем через неможливість збереження якісного благоустрою вулиць району, правового захисту мешканців відповідно до закону «Про захист прав споживачів» та можливу небезпеку розповсюдження інфекційних захворювань серед мешканців міста. Найчастіше в місцях стихійної торгівлі реалізується плодоовочева продукція, але бувають поодинокі випадки продажу м'ясо – молочної продукції.

Спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно із співробітниками поліції, згідно із графіком рейдів по ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі, систематично відпрацьовуються місця стихійної торгівлі. Під час проведення рейдів на торгуючих у невстановлених місцях складаються адміністративні протоколи за порушення ст.160 КУпАП. Так, з початку 2016 року проведено 86 рейдів за результатами яких за ст.160 КУпАП складено 33 адміністративних протоколи на загальну суму 1234 грн., вилучено 226 кг продовольчих товарів.

Крім того, під час проведення моніторингу району відпрацьовуються й окремі місця несанкціонованої торгівлі, що виявляються у ході позапланованих та вранішніх рейдів, та за повідомленням громадян.

На осередках стихійної торгівлі співробітниками поліції та спеціалістами виконкому районної  у місті ради проводиться інформаійно – роз’яснювальна робота про заборону здійснення торгівлі у невстановлених місцях.

Звертаємо увагу громадян із закликом не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням цих небезпечних продуктів, а купувати якісні продукти харчування на ринках та в продовольчих магазинах.

Сподіваємось, що кожен громадянин усвідомлює небезпеку, яка  виникає при купівлі продуктів харчування у не встановлених місцях, адже запорука збереження здоров’я та запорука добробуту залежить від нас самих!

У разі виявлення фактів продажу товарів у не встановлених для здійснення торгової діяльності місцях, просимо Вас повідомляти до районного відділення поліції за телефоном 92 33 70 або за телефоном 102.

вгору