Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(056) 493 82 95, (068) 970 56 97, (0564) 90 10 10 факс:(056) 493 82 96
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Анонси | Шановні мешканці Центрально-Міського району!

Шановні мешканці Центрально-Міського району!

З метою залучення громадськості до місцевого розвитку, удосконалення діалогу між владою та громадою, керуючись рішенням виконкому Криворізької міської ради від 12.07.2017 №316 «Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2018 році», виконком Центрально-Міської районної ради інформує, що з 01 листопада по 20 листопада 2017 року відбувається голосування по проектам – переможцям вищезазначеного конкурсу.

Голосування буде проходити таким чином:

1.  Он-лайн-голосування за проекти в електронній системі «Громадський проект» шляхом заповнення електронного бланка голосування. Доступ до бланка голосування можливий за умови авторизації громадянина, який здійснює голосування, за допомогою єдиного цифрового підпису, або через систему BankID.

2. Безпосереднє звернення до пунктів письмового голосування.

У Центрально-Міському районі такий пункт розташований на 1 поверсі виконкому Центрально-Міської районної  у місті  ради за адресою:   вул. Свято-Миколаївська,27.

Режим роботи:       понеділок – п’ятниця   з 8-30 до 17-00 ,    перерва з 12-30 до 13-00

Для письмового голосування обов’язкове пред’явлення особисто паспорта громадянина України. Для внутрішньо переміщених осіб обов’язкове пред’явлення особисто паспорта громадянина України та довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Голосування відбувається шляхом заповнення відповідного бланка голосування, завіреного штампом управління економіки виконкому Криворізької міської ради.

Фахівці, які будуть відповідальними на пунктах письмового голосування, надають перелік проектів, загальну інформацію щодо порядку голосування за проекти, визначені для голосування. При цьому їм забороняється здійснювати агітацію та переконувати за окремі проекти.

Підбиття підсумків голосування передбачає підрахунок балів, отриманих за кожний проект (1 голос = 1 бал).

Переможцями голосування є проекти, що набрали найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою.

Підрахунок голосів здійснюється радою з проведення конкурсу, що фіксує результати голосування в протоколі та визначає переможців.

Кожен повнолітній мешканець міста, у тому числі внутрішньо переміщена особа, може віддати по одному голосу за малий, середній та великий проекти.

Запрошуємо усіх небайдужих мешканців району та міста прийняти участь у голосуванні.

вгору