Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | РАЙОННИЙ ЗАХІД З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ АВАРІЇ НА ЧАЕС

РАЙОННИЙ ЗАХІД З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ АВАРІЇ НА ЧАЕС

30-річчю Чорнобильської катастрофи присвячується…

У ці квітневі дні ми знову і знову згадуємо про найбільшу катастрофу сторіччя- Чорнобильську аварію, що сталася 26 квітня 1986 року. Пам’ять знову і знову повертає до трагічних квітневих днів, коли ядерна смерть загрожувала всьому живому й неживому: радіоактивний пил потрапив і до Польщі, Прибалтики і навіть до Швеції. Але найсильнішому забрудненню підлягли області України, Росії, Білорусії. Сталася трагедія не тільки для України, але й для всього людства.

Вітали учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на районному урочистому заході, який відбувся 18 квітня 2016 року в КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка». Почесний гість заходу –Народний депутат України Костянтин Юрійович Павлов привітав ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та подякував за їх неоціненний подвиг. На урочистій церемонії нагородження, яку провели голова Центрально-Міської районної у місті ради Нєженцев С.В. та голова Криворізької міської організації «Союз Чорнобиль України» Цибань О.М., учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС було вручено відзнаки Криворізької міської ради, районної у місті ради, Ордени «За гуманність і милосердя», пам’ятні ордени «За мужність», пам’ятні медалі «За заслуги». Всі ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції гідні того, щоб їх  безкорисливі дії були прикладом для нащадків, щоб про цей подвиг знали, пам’ятали та з вдячністю згадували їх імена.

З теплими словами привітання виступив благочинний Криворізький міський Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та вручив ікони двом родинам. Пам’ять про недоживших до сьогоднішнього дня, друзів, близьких, коханих та товаришів, яких ми втратили на складному, тернистому шляху під назвою життя, вшанували скорботною хвилиною мовчання…

Чорнобиль не має минулого часу. Тож, вічна слава і пам’ять вам, наші рятівники, низький уклін від урятованого народу. Хай це ніколи не повториться! Хай кожен новий день сповнює ваші серця миром, спокоєм, одухотвореністю. Пам’ятаємо!»

вгору