Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(056) 493 82 95, (068) 970 56 97, (0564) 90 10 10 факс:(056) 493 82 96
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Анонси | Районне свято вишиванки: «Одягнімо вишиванки, одвічний предків талісман!»

Районне свято вишиванки: «Одягнімо вишиванки, одвічний предків талісман!»

В культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Вишита сорочка для українця  – це оберіг, що оберігає від усього злого. Це – символ краси та національної ідентичності українського народу. У вишиванці – генетичний код нашого минулого, теперішнього і майбутнього. Насправді, одягнути вишиванку – це не тільки гарно виглядати, це – оприлюднювати свою приналежність до українського народу, його історії, сьогодення та майбутнього, це – засвідчувати свою позицію.

День вишиванки – відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Відзначається воно в третій четвер травня.

Тож, незабаром, 18 травня 2017 року, у Центрально-Міському районі відбудеться районне свято, присвячене Всеукраїнському дню вишиванки. Головними на святі будуть красиві та усміхнені криворіжці, одягнуті у вишиванки.

Розпочнеться  районне свято парадом вишиванок, який стартуватиме о 16.00 з пл. Визволення  та попрямує святковою ходою до парку Федора Мершавцева – місця, де зародилось наше місто.

Продовжиться свято народним гулянням в парку, святковою концертною програмою за участю кращих творчих колективів закладів культури та освіти Центрально-Міського району. Тут на всіх гостей чекатиме приємна атмосфера затишного парку, святковий ярмарок-продаж та усілякі розваги для малечі та дорослих.

Запрошуємо усіх мешканців і гостей Центрально-Міського району взяти участь у святі вишиванок, пройти у вишиванках головним проспектом міста, цікаво та весело провести дозвілля у дружньому товаристві земляків! 

вгору