Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про Всесвітній день захисту прав споживачів

Про Всесвітній день захисту прав споживачів

 Шановні мешканці Центрально-Міського району!

 15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів. Це свято стосується всіх громадян, тому що усі, незалежно від статі і віку, освіти і соціального статусу, впродовж всього життя споживають товари і послуги. Всесвітній День захисту прав споживачів – ще один привід подякувати тим, хто пильнує наші споживацькі інтереси, ще одна можливість порадіти зростаючому рівню правової обізнаності населення.

Щорічне проведення Всесвітнього дня захисту прав споживачів дозволяє підтримати міжнародний рух споживачів у їх намаганнях відстоювати інтереси та права споживачів і привернути увагу світової спільноти до найбільш актуальних питань відповідної сфери.

На сторожі прав споживачів стоїть і Конституція України – стаття 42, яка проголошує: «Держава захищає права споживачів, здійснює контроль за якістю і безпечністю продукції та усіх видів послуг і робіт, сприяє діяльності громадських організацій споживачів».

Якщо у Вас виникли питання, пов’язані з порушенням Ваших споживацьких прав, то спеціаліст відділу розвитку підприємництва виконкому Центрально-Міської районної у місті ради готовий надати інформаційно-роз'яснювальну, методичну допомогу громадянам міста, як споживачам товарів (робіт, послуг), так і суб'єктам господарювання та відповісти на проблемні питання щодо захисту прав споживачів, за адресою: вул.Леніна, буд.27, каб. 310 або за телефоном  90-07-75.

вгору