Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про внесення змін до деяких Законів України

Про внесення змін до деяких Законів України

23 грудня 2015 року прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей»

Внесені зміни до таких законів України:

1. Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»

 статтю 63 після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:

«Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських».

2. Пункт 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію»  доповнити абзацами другим і третім такого змісту:

«За колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

Право на отримання одноразової грошової допомоги, інших виплат, передбачених Законом України «Про міліцію», зберігається і здійснюється в порядку, що діяв до набрання чинності Законом України «Про Національну поліцію».

Оскільки пільги на житлово-комунальні послуги Законом України «Про Національну поліцію» не передбачені, колишні пенсіонери міліції  втратили право на отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

вгору