Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564) 493 82 95, (068) 970 56 97 факс:(0564) 493 82 96
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування до сім'ї

Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування до сім'ї

Турбота про дітей є пріоритетом в діяльності виконкому районної у місті ради, особлива увага приділяється дітям, які з різних причин залишилися без батьківського піклування.

Сімейне щастя дуже важливе для людини, бо сім'я - це її власний маленький світ, але не кожна дитина може відчути себе щасливою у цьому світі.

Найбільше щастя для дитини, яка залишилася без батьківського піклування, якщо вона знову зможе відчути ніжні материнські руки та надійне батьківське плече.

         Про таке сімейне щастя мріють 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей виконкому районної у місті ради та виховуються у державних дитячих закладах.

Правду говорять, що щирі дитячі мрії здійснюються. Так і сталося, знайшлися люди, які змогли прийняти в свою сім’ю ще одну дитину, позбавлену батьківського піклування, яка по-справжньому бажала мати турботливих батьків та родинний затишок.

Для дитини, яка потрапила у сім’ю, головне - знати, що її люблять. Бажаємо, щоб усі діти планети завжди відчували себе потрібними та щасливими.

вгору