Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про виховання дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу

Про виховання дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу

Роль сім’ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, виховують, беруть на себе відповідальність за навчання та утримання, мають юридичні повноваження.

Батьки допомагають дитині відчути взаємне тепло та любов, передають їм досвід поколінь, життєві цінності та духовність, дають зразки для наслідування, поступово прищеплюють соціальні й побутові навички, необхідні у самостійному житті. Усі ці потреби життєво важливі для кожної дитини.

Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати прийомна сім’я або дитячий будинок сімейного типу.

Вищевказані форми сімейного виховання – це шанс дитини-сироти або дитини, позбавленої  батьківського піклування, вирости у родинному оточенні та отримати батьківську любов і турботу.

На території району функціонує сім прийомних сімей та два дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 21 дитина вищевказаної категорії. Це сім'ї де діти оточені теплом, яке вони з різних причин не отримували від рідних батьків.

Виховання дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу — прогресивна форма виховання  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, адже вони ростуть в повній родині, отримують все необхідне для повноцінного розвитку.

Днями три дитини, які перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради були влаштовані до двох дитячих будинків сімейного типу  м.Дніпродзержинська та м.Пятихатки.

Дякуємо батькам-вихователям за милосердя і людяність, за те, що незважаючи на  всі складнощі життя вони подарували дітям надію на родинний затишок, наповнюючи щастям і радістю їх дитячі душі. 

вгору