Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про турнір серед жіночих команд з волейболу

Про турнір серед жіночих команд з волейболу

          15.12.2015 на базі Міжрегіонального центру професійної підготовки і перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців був проведений турнір серед жіночих команд з волейболу. У змаганнях приймало участь 6 команд професійно-технічних навчальних закладів не тільки Центрально-Міського району, а і з Саксаганського, Дзержинського та інших районів міста. Це команди Міжрегіонального центру професійної підготовки і перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, Криворізького медичного коледжу, Криворізького коксохімічного технікуму Національної металургійної академії України, Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування, Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу та Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів № 1.

Команди були розподілені на дві підгрупи, де у кожній дівчата грали по коловій системі змагань. Всього було зіграно 18 ігор, які і визначили переможців.

І місце виборола команда Міжрегіонального центру професійної підготовки і перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, яка і отримала головний приз турніру – кубок директора Міжрегіонального центру. ІІ місце посіла команда  Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу, а ІІІ - Криворізького коксохімічного технікуму, які були нагороджені грамотами. Також був визначений кращий гравець. Ним стала капітан команди переможців Самійленко Яна.

         Після визначення та нагородження переможців, оргкомітетом змагань були підведені підсумки, на яких зазначили, що головна мета турніру досягнута, оскільки спортивне свято пройшло на достатньо високому рівні,  дівчата мали нагоду позмагатись напередодні міських змагань, розвити своє спортивне майстерство та отримати мотивацію для подальших тренувань. 

вгору