Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про проведення урочистостей до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Про проведення урочистостей до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

      10 грудня на передодні Дня вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у приміщенні виконкому відбулись урочистості.

          До присутніх звернулась керуюча справами виконкому районної у місті ради Людмила Андріанівна Дмитрієва, яка висловила слова щирої вдячності за терпіння і мужність та побажала ліквідаторам невичерпного оптимізму, непохитного здоров'я і довгих років життя. Також, вона  вручила відзнаки виконкому районної у місті ради.

         Голова Криворізької міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів  «Союз  Чорнобиль України» Олексій Миколайович Цибань вручив почесні нагороди Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» – медаль «За героїзм та мужність» .

                   

            26 квітня 1986 весь світ запам'ятав, як одну з найсумніших дат минулого століття - день атомної катастрофи на Чорнобильській АЕС. На території Української РСР стався вибух на четвертому блоці атомної електростанції. За масштабами і наслідками аварія стала найбільшою техногенною катастрофою 20-го століття. Ця катастрофа забрала безліч життів і торкнулася долі сотень тисяч людей.

         Все далі в історію відходять ці події, але пам'ять про них живе. Ми не маємо право забувати про них, тому що людські жертви - збиток непоправний.    

         Масштаби катастрофи можуть бути незмірно більшими, якби не мужність і самовідданість учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Ризикуючи своїм життям і здоров'ям, ви виконали свій громадянський обов'язок, захищаючи людей від впливу і подальшого розповсюдження радіації. І саме 14 грудня, через вісім місяців після аварії, офіційно було оголошено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим реактором.

         Ці події показують, що у важкі часи для країни завжди потрібні сталеві люди, готові ціною свого здоров'я і життя врятувати світ. Для молодого покоління ви залишаєтеся прикладом справжнього мужності і героїзму.

вгору