Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про проведення урочистого прийому голови районної у місті ради з нагоди 72-ї річниці визволення міста Кривого Рогу від фашистських загарбників

Про проведення урочистого прийому голови районної у місті ради з нагоди 72-ї річниці визволення міста Кривого Рогу від фашистських загарбників

    

«Вшанували визволителів»

72 роки минуло з того часу, коли наше місто Кривий Ріг було визволено від нацистських окупантів та 71 рік від дня, коли закінчилася Друга світова війна. У наших серцях світла пам’ять про тих, хто не прийшов з війни. Швидко збігають роки, але не старіє і не зникає пам’ять тих літ – вона  живе у спогадах бійців, суворих монументах, залах музеїв, на сторінках книг, її мужню і величну, надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину наступним поколінням.

Важко усвідомлювати, що з кожним роком  ветеранів-визволителів залишається все менше та ми пам’ятаємо кожного з них поіменно і низько схиляємо голови перед їх подвигом. Вшановували дорогих захисників і  визволителів, активістів ветеранського руху на урочистому прийомі голови Центрально-Міської районної у місті ради, який відбувся напередодні свята, 18.02.2016, в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Центрально-Міського району». Багато теплих слів підтримки та побажання мирного, благополучного життя пролунало від голови районної у місті ради Сергія Володимировича Нєженцева. Зворушливо сприймався виступ голови комісії ветеранів війни і військової служби Валентина Михайловича Мазура.

Вшанувати ветеранів та подарувати свої творчі виступи прийшли представники молодого покоління: вихованці КПНЗ «ЦПО «Зміна» - театр пісні «Світанок»; студенти КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»-Г.Шевельова, К.Фоменко, Д.Ворчилова; колектив сучасної хореографії «Аріадна» КЗ «Палац культури «Карачуни», а також - актори КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Т.Шевченка» Ю.Тітімець та В.Колесник. Для них це найвища честь – мати змогу вшанувати дорогих, сивочолих, стареньких, але незламних ветеранів.

Творчі музичні подарунки були надзвичайно душевними та емоційно наповненими, зворушили до сліз наших ветеранів та були тепло сприйняті.

         Захід продовжився у теплій, застільній атмосфері, з неодмінними бойовими  тостами, спогадами, піснями воєнних літ та приємним спілкуванням.

         Щиро вітаємо дорогих ветеранів – визволителів зі святом та бажаємо тільки сонячних днів, мирного неба, душевного тепла та здоров’я на довгі роки!

вгору