Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про проведення тижня дитячого читання

Про проведення тижня дитячого читання

 

Книга у житті маленького читача та становленні його особистості має грає надзвичайно велике значення. В наш  час інтенсивного розвитку інформаційних технологій, комп’ютеризації та швидкого Інтернету, надзвичайно важливо зберегти в дітях любов до читання, адже, нічого не може замінити спілкування дитини зі справжньою книгою.

З метою прищеплення підростаючому поколінню любові до книги, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні, підвищення інтересу до ролі книжки в суспільному та культурно- історичному житті, надання практичної допомоги щодо вибору книжок для читання, в бібліотеці-філіалі № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» (вулиця 10-річчя Жовтня, 24) проводиться безліч тематичних заходів, вікторин, ігрових програм, тощо.

Стало доброю традицією відзначати в бібліотеках разом з дітьми Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги, заснований у 1993 році.

У цьому році Тиждень дитячої та юнацької книги проходив під назвою «Книга збирає друзів» та мав на меті не тільки залучити дітей до невичерпних джерел знань, а й перетворити бібліотеку в справжній храм Книги, де кожен читач відчуває себе бажаним гостем і справжнім другом її величності – Книги. Бібліотека-філія № 8 зустріла маленьких гостей святково прикрашеною залою: квіти, повітряні кульки, плакати з крилатими висловами про книгу, оформлена книжкова виставка «Читай! Пізнавай! Дивуйся!».

Розпочався захід для дітей літературною розвагою «Ура! Ура! Книжковий  час,  прийшли  канікули  до  нас!»,  на  який  завітали  учні 2-го класу КЗШ № 29. Це була захоплююча мандрівка дітей у світ літератури. Разом з працівниками дитячої бібліотеки маленькі читайлики грали в літературні ігри, розгадували кросворд, в якому була зашифрована назва книжки – ювіляра 2016 року, із задоволенням відповідали на питання вікторини та знайомились з творчістю наших криворізьких письменників.

За доброю традицією працівники дитячої бібліотеки не залишили без уваги святкування Міжнародного дня театру. Для маленьких відвідувачів бібліотеки було проведено театральний калейдоскоп: «Театр від А до Я або театральний етикет для юних криворіжців», ігри «Дозволяється-

 забороняється» та «Перевертиши», під час яких діти в ігровій формі знайомилися з правилами театрального етикету. А підготована презентація «Театральний етикет для дітей» та запропоновані дітям непрості ситуації, що можуть виникнути в театрі, закріпили ці знання. Найбільш активні учасники заходу були нагороджені призами, отримали пам’ятку «Правила поведения в театре». Крім того для постійних відвідувачів дитячої бібліотеки № 8 було проведено: мульті-пульті-єралаш:  «Книга в кадрі»,  літературна мозаїка: «Если б чудо Горбунок верным другом стать мне мог» та бібліоовація: «Дитинство одне на всіх», присвячена 60 річчю заснування Міжнародної премії ім.Г.-Х. Андерсена.

Тиждень дитячої книги пройшов у бібліотеці дуже цікаво та змістовно, а робота з дітьми не припининяється тут ніколи.  Поєднуючи традиційні та інноваційні форми роботи, бібліотекарі постійно працюють над питанням заохочення юних криворожан читанням, зацікавлення книгами, стимулювання їх до активнішого використання бібліотечних ресурсів.

Можна з упевненістю сказати, що дитяча бібліотека – це саме те місце, куди може прийти будь-яка дитина, незалежно від матеріальних можливостей та соціального стану сім’ї. Постійні читачі знають, що в цій бібліотеці вони завжди знайдуть не тільки потрібну книгу, а й цікавих співрозмовників, відповіді на свої запитання та головне – проведуть свій вільний час із задоволенням та користю. 

вгору