Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(056) 493 82 95, (068) 970 56 97, (0564) 90 10 10 факс:(056) 493 82 96
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про проведення семінару "Соціалізація особистості дошкільника, як активного суб’єкта громадянського суспільства"

Про проведення семінару "Соціалізація особистості дошкільника, як активного суб’єкта громадянського суспільства"

       

27 листопада на базі ККДНЗ № 6  відбувся районний семінар для вихователів-методистів КДНЗ: «Соціалізація особистості дошкільника, як активного суб’єкта громадянського суспільства».

Метою семінару було обговорення науково-теоретичних основ освітніх стратегій соціалізації особистості та визначення ефективних шляхів педагогічного супроводу розвитку соціалізації дошкільників в умовах дошкільного навчального закладу.

На семінарі обговорювався обласний проект «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства». Розпочала захід методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» Волошина Т.О., яка звернула увагу на те, що сьогодні перед суспільством і  дошкільною освітою стоїть проблема розвитку свідомого українського громадянина. Соціалізація малюків передбачає надання широких можливостей формування соціально розвиненого громадянина суспільства. Присутні  мали змогу визначитись із завданнями першого етапу обласного проекту, розширити знання щодо термінів, механізмів, етапів, засобів формування та факторів успішної соціалізації.

         У своєму виступі вихователь-методист ККДНЗ № 6 Волочай Н.Є. наголосила на актуальності питання  та засобах його реалізації. Присутні здійснили історичний екскурс у проблему соціалізації дошкільників, визначили головну мету проекту соціалізації та його складові. Учасники семінару розглянули практичні форми роботи з батьками, дітьми та педагогами, які використовуються в закладі. Усім було дуже цікаво переглянути відео та фото матеріали з цього питання.

        Після обговорення діючих державних програм розвитку дітей дошкільного віку, які орієнтують педагогів на соціалізацію особистості дошкільників та реалізацію освітньої лінії «Дитина в соціумі» Базового компонента дошкільної освіти, з учасниками семінару провели ділову гру. Після перегляду було обговорено соціальні ролики.

       Практичний психолог ККДНЗ № 6 Ткаченко Н.Р. ознайомила присутніх із матеріалами психолого-педагогічної діагностики з виявлення соціальної компетентності дошкільників, надала корисні поради для роботи з дітьми, батьками та педагогами.

       У заході приймали участь вихованці ККДНЗ №6, які своїми виступами підтримували позитивну атмосферу семінару.

Інформує: Відділ освіти
вгору