Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про проведення робіт з благоустрою у районі

Про проведення робіт з благоустрою у районі

У Центрально-Міському районі розпочалися роботи по благоустрою, які мають на меті проведення упорядкування та поліпшення санітарного стану території району.

Протягом квітня, з метою покращення умов для регулярних занять фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп населення, своєчасної та якісної підготовки фізкультурно-спортивних об’єктів до роботи у весняно-літній період 2016 року, будуть проведені ремонтні та відновлювальні роботи спортивних майданчиків району. Проведення місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» передбачає залучення усіх верств населення до піклування про підростаюче покоління шляхом наведення порядку на спортивних майданчиках, а також в місцях масового відпочинку населення, де влітку можна позмагатись в рухливих та спортивних іграх на свіжому повітрі.

Комітет з фізичної культури і спорту виконкому районної у місті ради запрошує до участі у місячнику всіх, кому небайдужі фізична культура та спорт. Отже, давайте всі дружно проведемо місячник і нехай спорт стане нашою спільною турботою.

вгору