Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564) 90 08 12, (068) 970 56 97 факс:(0564) 90 08 15
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про проведення районних урочистостей з нагоди підведення підсумків спортивних досягнень у 2015 році

Про проведення районних урочистостей з нагоди підведення підсумків спортивних досягнень у 2015 році

 29.01.2016 на базі КПНЗ «Центр позашкільної освіти «Зміна» були проведені районні урочистості з нагоди підведення підсумків спортивних досягнень у 2015 році. На даному заході були підведені підсумки районного огляду-конкурсу на визначення кращих спортсменів, тренерів, фізкультурно-спортивних організацій з нагоди підведення підсумків спортивних досягнень у 2015 році.

Відповідно до номінацій переможцями стали:

"Краща п'ятірка спортсменів з олімпійських видів спорту"

1

Красноокий Юрій

- переможець Чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків у дисципліні "Легкоатлетична естафета"

(тренер Щеголева Тетяна Миколаївна комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3")

2

Мойсеєнко Сніжана

- кандидат у майстри спорту України,

переможниця Чемпіонату України з боксу серед юніорок 2000-2001 року народження

 (тренер Биков Олександр Володимирович комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3")

3

Салій Лілія

- кандидат у майстри спорту України, призерка Чемпіонату України з боксу серед юніорок

(тренер Биков Олександр Володимирович комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3")

4

Семянкіна Інна

- кандидат у майстри спорту України, призерка Чемпіонату України з боксу серед юніорок 2000-2001 року народження

 (тренер Биков Олександр Володимирович комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3")

5

Супрун Діана

- кандидат у майстри спорту України, призерка Чемпіонату України з боксу серед юніорок 2000-2001 року народження

 (тренер Биков Олександр Володимирович комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3")

"Краща п'ятірка спортсменів з неолімпійських видів спорту"

1

Євтушенко Данило

- кандидат у майстри спорту України переможець Чемпіонату України з рукопашного бою серед юнаків

(тренер Яковлєв Станіслав Володимирович

комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3")

2

Мінаєва Юліана

- чемпіонка області з шахів серед дітей віком до 10 років

(тренер Казмірук Вадим В'ячеславович

комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3")

3

Пономаренко Максим

- кандидат у майстри спорту України

 переможець Чемпіонату України з кунг-фу серед юніорів

(тренер Джавадов Ельчін Форманович

бійцівський клуб "Тай-пан Муай-тай")

4

Ховратович Варвара

- призерка Чемпіонату Світу К-1

з таїландського боксу Муей Тай

(тренер Бандурін Олександр Федорович

спортивний клуб "Олександр")

5

Яновська Анастасія

- кандидат у майстри спорту України переможець Чемпіонату України з фунакоші шотокан карате серед юніорок (тренер Волошин Анатолій Анатолійович

Криворізька міська федерація фунакоші шотокан карате)

"Зірка команди"

1

Бояковський Олексій

- кандидат у майстри спорту України,

 воротар команди з хокею на траві вищої ліги «ККНАУ-КРАУСС», кандидат у юнацьку збірну команду України з хокею на траві

(тренер Панасенко Віталій Петрович комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3")

2

Писарев Станіслав

- володар кубку міста з футболу 2015 року, форвард молодших юнаків команди «Шахтар Кривий Ріг»

(тренер Бондар Олексій Вікторович

спортивний клуб «Спарта»)

3

Шмаков Богдан

- кращий півзахисник футбольного клубу «Юніор», переможець міського турніру з футболу "Золота бутса",

(тренер Вайсман Анатолій Мойсейович

футбольний клуб «Юніор» комунального позашкільного навчального    закладу «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району»)

"Юна надія спорту"

1

Коптєва Олександра

- призерка Чемпіонату України, вихованка секції легкої атлетики комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3"

(тренер Смолій Сергій Володимирович)

2

Лобатій Кирило

- призер міських турнірів з фунакоші шотокан карате вихованець Криворізької міської федерації фунакоші шотокан карате

(тренер Яновський Олександр Юрійович)

"Краща тренерська робота"

1

Биков

Олександр Володимирович

- тренер-викладач з боксу

комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3"

2

Казмірук

Вадим В’ячеславович

- тренер-викладач з шахів

комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3"

3

Собко

Тетяна Володимирівна

- заступник директора з навчально-виховної роботи

комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3"

4

Щеголева

Тетяна Миколаївна

- тренер-викладач з легкої атлетики

комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3"

5

Яковлєв

Станіслав Володимирович

- тренер-викладач з рукопашного бою

комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3"

6

Михайлов

Віктор Миколайович

- вчитель фізичної культури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

тренер команди-переможниці міських та призери обласних змагань зі спортивного туризму серед команд загальноосвітніх навчальних закладів

7

Чала

Олена Миколаївна

- вчитель фізичної культури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

тренер команди-переможниці міського турніру з футболу "Золота бутса"

"Серце віддаю спорту"

1

Вайсман

Анатолій Мойсейович

- керівник футбольного клубу «Юніор»

  комунального позашкільного навчального 

  закладу «Палац дитячої та юнацької

  творчості Центрально-Міського району»

2

Волошин

Анатолій Анатолійович

- Заслужений працівник фізичної культури і спорту України тренер-викладач з рукопашного бою

комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3"

президент Криворізької міської федерації рукопашного бою та карате

3

Понубратенко

Сергій Михайлович

- керівник фізичного виховання  Міжрегіонального центру  професійної перепідготовки

звільнених у запас військовослужбовців

тренер команди-переможниці міських та обласних змагань з волейболу серед дівчат професійно-технічних навчальних закладів

вгору