Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(056) 493 82 95, (068) 970 56 97, (0564) 90 10 10 факс:(056) 493 82 96
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Анонси | Про проведення обрядів водохрещення на території району

Про проведення обрядів водохрещення на території району

    Шановні мешканці міста та Центрально-Міського району!

  Виконком Центрально-Міської районної у місті ради інформує гостей та мешканців району, що 19.01.2016 року на території району  з 6.00 год. до 13.00 год. на річці Інгулець у парку культури і відпочинку ім.Газети «Правда», біля рятувальної станції № 1 КП «Аварійно-рятувальна мобільна служба рятування на воді» та з 13.00 год. до 16.00 год. на Карачунівському водосховищі, у районі Карачунівського водопровідного комплексу ДПП «Кривбаспромводопостачання» будуть проводитись обряди водохрещення.

Обряди будуть проводитись в парку культури і відпочинку ім.Газети «Правда» настоятелем храму «Костянтина і Єлени» протоієреєм Георгієм о 6.30 годин та на Карачунівському водосховищі благочинним Криворізького міського Центрального благочиння протоієреєм Анатолієм Риженко Свято-Миколаївського храму о 13.00 годин.

 

Рекомендується дотримуватися наступних правил:

1. Купатись тільки у встановлених місцях у присутності представників служби порятунку і медичних працівників.

2. Перед купанням в ополонці необхідно розігріти тіло, зробивши розминку, пробіжку. Не рекомендується вживати спиртні напої, купатися в стані алкогольного сп'яніння.

3. До ополонки необхідно підходити в зручному, неслизькому взутті, що легко знімається, щоб запобігти втратам чутливості ніг. Краще за все використовувати черевики або вовняні шкарпетки.

4. Простежте за тим, щоб сходи для спуску у воду були стійкими.

5. Поринати краще всього по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку.

6. При вході у воду перший раз намагайтеся швидко досягти потрібної Вам глибини, але не плавайте. Знаходитися в ополонці потрібно не більше однієї хвилини, щоб уникнути загального переохолодження організму.

7. Якщо з вами дитина, стежте за нею під час її занурення в ополонку. Дитина, що злякалася, може легко забути, що вона уміє плавати.

8. Після купання (занурення) розітріть себе і дитину махровим рушником та одягніть сухий одяг.

9. В цілях зміцнення імунітету і  можливості переохолодження необхідно  випити гарячий чай із заздалегідь  підготовленого термоса.

 

Пам'ятайте!

 

Купання в ополонці протипоказано людям при гострих і хронічних захворюваннях.

вгору