Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про проведення наради з питань підготовки прийому-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб

Про проведення наради з питань підготовки прийому-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб

   

26 лютого 2016 року у виконкомі Центрально-Міської районної у місті ради відбулася нарада з питань підготовки прийому-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб від КП “ЖЕО №20” та Центрально-Міського районного відділу у м.Кривий Ріг ГУ ДМС України в Дніпропетровській області.

         Нараду проводила керуючий справами виконкому Центрально-Міської районної у місті ради - Дмитрієва Л. А. На нараді були присутні представники Центрально-Міського РВ у м.Кривому Розі ГУ ДМС України в Дніпропетровській області, КП “ЖЕО №20” та працівники виконкому районної у місті ради, що увійшли до складу комісії з прийому-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб від КП “ЖЕО №20” та Центрально-Міського РВ у м.Кривому Розі ГУ ДМС України в Дніпропетровській області до виконкому районної у місті ради, створеної однойменним розпорядженням голови Центрально-Міської районної у місті ради від 09.02.2016 №19-р.

         Відділ реєстрації місця проживання громадян у виконкомі Центрально-Міської районної у місті ради повинен розпочати свою роботу з 04 квітня 2016 року.

         За підсумками наради були визначені терміни передавання картотек  реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб від КП “ЖЕО №20” та Центрально-Міського районного відділу у м.Кривий Ріг ГУ ДМС України в Дніпропетровській області. Також, визначені терміни стажування  спеціалістів виконкому Центрально-Міської районної у місті ради у Центрально-Міському РВ у м.Кривому Розі ГУ ДМС України в Дніпропетровській області щодо процедури реєстрації місця проживання фізичних осіб.

         В ході обговорення проблемних питань, вирішено провести 01 березня 2016 року окрему нараду з головами ЖБК та ОСББ району щодо прийому-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб від останніх до виконкому районної у місті ради.

         Також, було надано доручення КП “ЖЕО №20” визначитись з переліком  довідок, які видаються КП “ЖЕО №20” жителям району з використанням інформації з картотеки реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб для вирішення порядку та процедури надання громадянам району деяких видів довідок в подальшому.

вгору