Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про проведення наради з питань підготовки прийому-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб

Про проведення наради з питань підготовки прийому-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб

  

01 березня 2016 року у виконкомі Центрально-Міської районної у місті ради відбулася нарада з питань підготовки прийому-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб від житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) та об’єднань співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ) Центрально-Міського району до виконкому Центрально-Міської районної у місті ради.

Нараду проводила керуючий справами виконкому Центрально-Міської районної у місті ради - Дмитрієва Л. А. На нараді були присутні голови ЖБК та ОСББ та члени комісії з прийому-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб від КП “ЖЕО №20” та Центрально-Міського РВ у м.Кривому Розі ГУ ДМС України в Дніпропетровській області до виконкому районної у місті ради, створеної однойменним розпорядженням голови Центрально-Міської районної у місті ради від 09.02.2016 №19-р.

Нагадуємо, що відділ реєстрації місця проживання громадян виконкому Центрально-Міської районної у місті ради повинен розпочати свою роботу з 04 квітня 2016 року. Відповідно до Закону України від 10 грудня 2015 №888-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг”, реєстр територіальної громади повинен бути сформований на базі відомостей з Державного реєстру виборців в електронному вигляді, а також картотек з питань реєстрації фізичних осіб. Останні повинні бути передані виконкому Центрально-Міської районної у місті ради від КП “ЖЕО №20”, Центрально-Міського районного відділу у м.Кривий Ріг ГУ ДМС України в Дніпропетровській області, інших підприємств, установ та організацій району, що забезпечували або забезпечують ведення картотек з питань реєстрації фізичних осіб до 04 квітня 2016 року.

За підсумками наради були визначені терміни передавання картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб від ЖСК та ОСББ району до виконкому районної у місті ради.

вгору