Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про проведення мистецького читання «Шевченка полум’яне слово на стражі вічності стоїть»

Про проведення мистецького читання «Шевченка полум’яне слово на стражі вічності стоїть»

  

«Шевченківські читання»

Золотими літерами в історію України вписано ім’я Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. В усьому світі цього поета, художника, митця знають, шанують, величають, називають генієм і пророком.

Глибше вивчити Шевченкову літературну спадщину, осягнути його філософські думки, краще вивчити його мистецькі твори допомагають юним читачам працівники бібліотеки – філіалу № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека». За доброю традицією відзначати на початку березня Шевченківські дні, тут було проведено мистецькі читання «Шевченка полум’яне слово на стражі вічності стоїть». Для наймолодших відвідувачів бібліотеки – вихованців дитячого садка № 39 проведено коментоване читання книги О. Іваненко «Маленьким про Великого Тараса». В приміщенні дитячої бібліотеки-філіалу№8 для молодших відвідувачів було оформлено викладку літератури «Вінок Кобзареві», організовано огляд літератури «Вічне і живе Шевченкове слово». Читачі старших класів перевірили свої знання  творчості Тараса Шевченка під час проведення вікторини «Невмирущий Кобзар».  Кожна епоха перечитує унікальні твори великого Кобзаря, відшукує в них те, що співзвучне дню сьогоднішньому, передбачення на день прийдешній. В творчості Т.Шевченка відчуваєш подих історії та рвучкі вітри сучасності.

Мету Шевченківських читань було досягнуто – кожен юний читач бібліотеки відкрив для себе Тараса Шевченка не для оцінки і не очима критиків, а по-своєму. Працівники дитячої бібліотеки – філіалу № 8 сподіваються , що усі, хто мав нагоду стати учасником запропонованих заходів, отримали справжнє духовне задоволення та покращили свої знання про вершинну постать української нації – Тараса Григоровича Шевченка.

вгору