Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про проведення казкового дійства для дітей пільгових категорій

Про проведення казкового дійства для дітей пільгових категорій

Новий рік і Різдво - найсвітліші, добрі й казкові свята. Свята, коли і дорослі і діти  прагнуть втілення в життя своїх мрій та надій.

В такі дні ми часто замислюємося про те, щоб поділитися з оточуючими людьми, яких ми любимо, часткою нашого серця, турботою й увагою, насамперед це наші близькі та рідні люди, наші сім’ї.

На жаль, світ так влаштований, що є діти, доля яких позбавила родинного тепла або діти батьки, яких не мають можливості створити справжнє свято, це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Саме тому для дітей вищевказаних  категорій у Центрально-Міському районі проведені святкові заходи на базі КПНЗ «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» та КПНЗ «Центр позашкільної освіти «Зміна».

Новорічні дива, які відбувалися біля святкових ялинок перенесли дітей у яскраву країну мрій та краси. Справжнє свято дітям зуміли подарувати виступи творчих колективів району та щирі Дід Мороз та Снігуронька.

         Крім солодких подарунків всі діти отримали потужний заряд позитивної енергії та яскраві враження на весь наступний рік.

вгору