Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про проведення фестивалю «Квітка надії - 2016»

Про проведення фестивалю «Квітка надії - 2016»

«Квітка надії - 2016»

 Чотирнадцятий рік поспіль Центрально-Міський район збирає талановитих дітей, юнацтво та  молодь на районному відкритому фестивалі дитячої, юнацької та молодіжної народної творчості «Квітка надії».

Фестиваль проводиться з метою відродження, збереження та розвитку культури серед дітей, юнацтва та молоді;  виявлення та підтримки талановитих та творчо-обдарованих виконавців; розвитку самодіяльної народної творчості, збереження фольклорної спадщини, розвитку національної культури і культурних традицій народів світу; вдосконалення роботи з естетичного розвитку дітей, юнацтва та молоді на кращих традиціях української національної спадщини та інших культур; сприяння розвитку колективів художньої творчості, їх подальшому жанровому визначенню; пропаганди та популяризації сучасних, національних культур; розкриття творчих здібностей у підростаючого покоління, підтримки талановитої молоді; підвищення іміджу педагогів, які працюють в галузі культури; збагачення і обмін досвідом між колективами району та міста.

І тур фестивалю, що відбувся 21.01.2016 на базі КВНЗ "Криворізьке обласне музичне училище", розпочався з перегляду членами журі конкурсної програми учасників з вокального та інструментального жанрів. Понад 200 учасників з різних куточків нашого великого міста завітали до «будинку музики» з єдиною метою – показати свої здібності, таланти, проявити себе в таких номінаціях, як «вокальне мистецтво» та «музичне мистецтво». Головна умова – "живий" звук. Вікова категорія учасників фестивалю від 6 до 35 років.              

У ІІ-му турі фестивалю, що відбувся 22 січня 2016 року на базі КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району», учасники фестивалю демонстрували свої творчі досягнення, здібності і таланти з хореографічного та циркового мистецтва, оригінального жанру.

 Приємно відзначити, що з кожним роком зростає майстерність учасників, їх репертуар вражає яскравістю та різноманітністю пісень і танців.      

 25 лютого 2016 року в КП «Криворізький академічний театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка» відбудеться Гала-концерт фестивалю «Квітка надії». Бажаємо вісім учасникам яскравих творчих виступів і перемог!

вгору