Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(056) 493 82 95, (068) 970 56 97, (0564) 90 10 10 факс:(056) 493 82 96
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про проведення екологічних читань

Про проведення екологічних читань

«Екологічні читання»

 В Центральній бібліотеці КЗК «Міська бібліотека для дорослих» відбулися екологічні читання на тему: «Екологія міста. Водні ресурси». У цьому тематичному заході з надзвичайно насущних питань взяли участь відомі екологи та професіонали своєї справи – представники громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя», ДП «Криввбаспромводопостачання». На обговорення поставили питання якості питної води у місті Кривому Розі, санітарний стан річок Інгулець та Саксагань, у яких водоймищах можна купатися. З корисною та цікавою інформацією виступив головний інженер ДП «Криввбаспромводопостачання» Борщ К.В., який розповів про роботу підприємства, а також про заходи, що сприяють покращенню якості води на Карачунівському водосховищі – джерелі питної води Криворіжжя. Цікавим є той факт, що Кривий Ріг – перше місто в Україні, де було введено унікальну триступеневу систему очистки води на Карачунівському водопровідному комплексі. Це дозволяє доводити рівень очистки води до високих норм і стандартів.

Член громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя» Маяков І.Д. розповів учасникам семінару про стан підземних та поверхневих вод, підземних джерелах міста Кривого Рогу. У теперішній час надзвичайно гостро стоїть проблема забруднення берегів річок, водоймищ, підземні джерела занедбані. А старожили ще памятають ті часи, коли у магазинах міста можна було придбати столову воду під назвою «Криворожская» та мінеральну - «Ингулецкая», які по своєму складу були близькі до відомих вод курортів Миргорода та Пятигорська.

Що означає вода для організму, як правильно додержуватись питного режиму та  правильно  очищати  воду,  розповіла  головний  лікар  Центру  здоровя  Веровен-

ко Л.А.

         Поняття екологічна катастрофа здається надзвичайно страшним, але, насправді, кожен з нас має змогу внести свій вклад в поліпшення екології рідного міста, дотримуючись відповідних правил. Які це правила – можна було дізнатись з матеріалів виставки « Екологія міста. Водні ресурси» в розділі «Зелені звички».

Організатор заходу – Центральна бібліотека КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (пр. Карла Маркса, 42).

вгору