Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про підведення підсумків огляду-конкурсу «Ялинка-2016»

Про підведення підсумків огляду-конкурсу «Ялинка-2016»

Завершилися новорічні та різдвяні свята. За доброю криворізькою традицією, останнім акордом у святкових заходах стало підведення підсумків міського огляду-конкурсу на кращу організацію новорічних, різдвяних культурно-мистецьких заходів у ялинкових містечках, закладах культури та освіти «Ялинка-2016», що відбулося 15 січня 2016 року у КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка». Місце проведення заходу вибрано не випадково – саме казка нашого театру «Госпожа Метелица» визнана міською комісією найкращою та представлена до уваги почесних гостей та усіх запрошених. Глядачів приємно вразила чудова гра акторів театру у постановці молодого режисера Микити Блюдо.

Центрально-Міський район по праву зайняв почесне перше місце та був нагороджений міською відзнакою за кращу організацію новорічних, різдвяних культурно-мистецьких заходів у ялинкових містечках, закладах культури та освіти району. Ялинкове містечко Центрально-Міського району цього року було споруджено на центральній площі парку культури і відпочинку імені Газети «Правда». Головною героїнею новорічних свят стала справжня, зелена, святково прикрашена ялинка. Наша новорічна красуня не мала сучасного світлового оформлення, але була виконана у кращих традиціях, родом із якогось казкового лісу і багатьом дорослим нагадувала прекрасну пору дитинства. У святковий день відкриття районного ялинкового містечка до улюбленого мешканцями затишному парку завітало близько чотирьох тисяч дітей та дорослих, де на них чекало безліч розваг та сюрпризів.

Міськими відзнаками було нагороджено найкращих акторів театру, керівників закладів культури та освіти району, які протягом усього новорічного періоду створювали святкову атмосферу та гарний настрій нашим мешканцям, а також взяли участь 09 січня 2016 року у новорічній концертно-розважальній програмі біля головної ялинки нашого міста, в парку Героїв, у Дзержинському районі. Особливу вдячність за активну участь у новорічних заходах висловлюємо КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище», КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка», КЗ «Палац культури «Карачуни», КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 1», КПНЗ «Центр позашкільної освіти «Зміна», КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району».

         До побачення, «Ялинка-2016»! Щасливого нового року усім мешканцям міста Кривого Рогу!

вгору