Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про інформаційну зустріч з учнями щодо профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі

Про інформаційну зустріч з учнями щодо профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі

        З метою профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі, запобігання зростання злочинності, попередження проявів жорстокості та з метою пропаганди здорового способу життя комітетом у справах сім’ї та молоді виконкому районної у місті ради постійно проводиться ряд заходів, основною метою яких є створення в свідомості молоді неприпустимості тютюнопаління, вживання алкоголю,  наркотичних речовин та їх пагубного впливу на здоров'я.

       Так, 16.12.2015 відповідно до плану роботи комітету у справах сім’ї та молоді виконкому Центрально-Міської районної у місті ради  на базі Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців відбулась інформаційна зустріч з учнями щодо профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі. Зустріч проходила з залученням районного лікаря нарколога Центрально-Міського району Міщенко Н.В., старшого лейтенанта поліції Центрально-Міського ВП КВП ГУНП в Дніпропетровській області Удалової Н.М. та представника Донецького юридичного інституту МВС України Пекарського С.П.

      Серед учнів Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців є учні з вадами слуху, які також були присутні на зустрічі з викладачем дактилологом. 

      Всього у заході приймали участь близько 300 осіб студентської молоді.

      Під час заходу були розглянуті та обговорені питання: про проблему тютюнопаління серед молоді, вживання алкоголю, наркотичних речовин.

вгору