Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Про дотримання чинного законодавства України при здійсненні господарської діяльності на території району

Про дотримання чинного законодавства України при здійсненні господарської діяльності на території району

Виконком Центрально-Міської районної у місті ради звертає увагу суб’єктів господарювання на те, що відповідно до ст. 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 23 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ДБН А.2.2-1-2003 господарська та інші види діяльності повинні здійснюватися за умови розробки матеріалів оцінки впливу на навколишнє природне середовище. Дотримання норм оцінки є обов’язковим для фізичних осіб, підприємств, організацій та установ незалежно від форм власності, котрі здійснюють свою діяльність у межах України.

Процедура щодо погодження Заяви про наміри розміщення об’єктів, що впливають на навколишнє природне середовище, регламентована рішенням виконкому Криворізької міської ради від 14.08.2013 №281, яке опубліковано на веб-сайті виконкому міської ради.

Основними дозвільними документами у сфері охорони навколишнього природного середовища, визначеними Законом України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», є дозволи на:

-         викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (ст. 11 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»);

-         спеціальне водокористування (ст. 48, 49 Водного Кодексу України);  

-         здійснення операцій у сфері поводження з відходами або декларація про відходи (ст.17 Закону України «Про відходи»).

При цьому повідомляємо, що згідно вимог Податкового Кодексу України (розділ VIII), суб’єкти  господарювання, при провадженні діяльності яких здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти та розміщення відходів, є платниками екологічного податку.

 У разі порушення вимог податкового та природоохоронного законодавства

суб’єкт господарювання несе відповідальність згідно чинного законодавства України.

вгору