Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Персональна виставка Олександра Юрченка

Персональна виставка Олександра Юрченка

Поринути у чарівний, загадковий і неймовірно прекрасний світ живопису запрошує комунальний заклад культури «Міський історико-краєзнавчий музей», де відкрито персональну виставку криворізького художника, члена Національної спілки художників України, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва художньо-графічного факультету Криворізького національного університету «Криворізький педагогічний інститут» Олександра Юрченка. Наш талановитий земляк народився у 1960 році у місті Кривому Розі. Закінчив Криворізький державний педагогічний інститут, художньо-графічний факультет. Член Національної спілки художників України з 2005 року. Працює у галузі станкового живопису.

На виставці під назвою «Подорож Батьківщиною» експонується 56 етюдів, виконаних художником під час подорожей Україною в техніці масляного живопису. На етюдах представлені різні етнічні місцевості нашої землі: Волинь, Черкащина, Івано - Франківщина, Одеса, Крим. Як зауважив художник, на полотні відтворені саме ті краєвиди, котрі він відчув душею, а кожен пейзаж передає враження і естетичні принципи автора. Для кожної групи творів О.Юрченко використовує різну манеру письма – від динамічно-експресивної до лірико-статичної. Ці твори експонувались в 2012-2015 роках у Львові та Києві в престижних мистецьких галереях, де отримали високу оцінку українських художників та мистецтвознавців.

         Нині мешканці та гості нашого міста, всі бажаючі додати яскравих, соковитих барв у своє життя мають чудову нагоду побачити талановиті полотна нашого сучасника, завітавши до затишних залів міського історико-краєзнавчого музею, розташованого за адресою: Центрально-Міський район, вул. Каунаська, 16а. Експозиція діятиме протягом усього зимового періоду.

вгору