Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Перелік об’єктів топоніміки Центрально-Міського району, які пропонуються до перейменування

Перелік об’єктів топоніміки Центрально-Міського району, які пропонуються до перейменування

 

Стара

 назва обєкту топоніміки

 

Нова

назва обєкту топоніміки

 

10-річчя Жовтня

Гданцівська

Ангеліної

Скіфська

Анненка

Юрія Сича

провулок Барбюса

Кленовий

Баумана

Івана Авраменка

Берута

Орільська

Валявка

Верхня Антонівка

площа Воровського

Вознесенський

Геруцького

Анни Ярославни

Гізенги

Поетів–руданівців

Городовикова

Григорія Шишка

Грабовського

Павла Грабовського

Гусєва

Іонова Балка

Дем’яна Бєдного

Степової Дивізії

Джапарідзе

Позитивна

Єгорова

Чумацька

Жовтнева

ім. Олександра Поля

Зорге

Миколи Хвильового

парк імені Павлова

парк Карачунівський

Калиниченка

Церковна

Камо

Анатолія Ліпицького

Карла Лібкнехта

Німецька

пр. Карла Маркса

вул. Поштова

Кіровоградська

Інгульська

Клари Цеткін

Геннадій  Удовенко

Комуністична

Мартіна Шимановського

Конєва

Дружня

Котовського

Рахманівська

Красноградська

Різдвяна

Краснодарська

Максима Кривоноса

Куйбишева

Карнаватська

парк культури і відпочинку імені Газети «Правда»

парк Мершавцева

Курочкіна

Івана Сулими

Лациса

Миколи Куліша

Лебедєва-Кумача

Ярмаркова

Лебєдєва-Кумача

Ярмаркова

Леніна

Свято-Миколаївська

Луначарського

Костя Пестушка

Менжинського

Орлине гніздо

Мерецкова

Нижня Антонівка

провулок Мерецкова

Нижньоантонівський

Модрівська

Прорізна

Ольмінського

Василя Суманєєва

Перекопська

Бахчисарайська

Плеханова

Івана Добровольського

Погребняка

Карачунівська

Радянської Армії

Шахтарської слави

Рози Люксембург

Староміська

Сакко і Ванцетті

Садівників

Свердлова

Володимира Винниченка

Сиволапа

Староярмаркова

Січнева

полковника Морозенка

Стучки

Академіка Малахова

Сухе-Батора

Сарматська

Тельмана

Галахівська

Тимошенка

Марусі Чурай

Умникової

Йорданська

Урицького

Старовокзальна

Фесенка

Кандибінська

Фурманова

Новопокровська

Харитонова

Петра Калнишевського

Хатаєвича

Заповідна

Хруничева

Академіка Белелюбського

Цини

Гірничозаводська

Чередниченка

Бориса Мозолевського

Шанцера

Давида Кана

Шаповалова

Грушева

Шоріна

Кринична

Юних комунарів

Бандуристів

Юхневича

Туристична

Янова

Комерційна

ЗАПРОШУЄМО ВСИХ БАЖАЮЧИХ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ГРОМАДСЬКОМУ  ОБГОВОРЕННІ, ЯКЕ ВІДБУДЕТЬСЯ 19 КВІТНЯ 2016 РОКУ О 16.00 ГОД. В ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ ВИКОНКОМУ ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ (ВУЛ. ЛЕНІНА, 27).

На слухання з собою необхідно взяти паспорт для реєстрації!  

вгору