Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Інформація для ознайомлення виборців Центрально-Міського району щодо проведення позачергових виборів Криворізького міського голови 27 березня 2016 року.

Інформація для ознайомлення виборців Центрально-Міського району щодо проведення позачергових виборів Криворізького міського голови 27 березня 2016 року.

   

Відповідно до законодавства України на 27 березня 2016 року призначені позачергові вибори Криворізького міського голови.

Право голосу на цих виборах мають дієздатні громадяни України, які  належать до відповідної територіальної громади, тобто зареєстровані у м.Кривий Ріг та яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років.

Військовослужбовці строкової служби, громадяни України, які за вироком суду перебувають у місцях позбавлення волі, вважаються такими, що не належать до жодної територіальної громади та не мають права голосу на даних виборах.

Тимчасова зміна місця голосування на місцевих виборах не застосовується. Члени дільничних виборчих комісій зможуть проголосувати за зареєстрованим місцем проживання. Громадяни України з Луганської, Донецької областей, Автономної Республіки Крим, м.Севастополь, які тимчасово перебувають у м.Кривому Розі не належать до місцевої громади та проголосувати не зможуть.

Попередні та уточнені списки виборців, іменні запрошення на вибори друкуються відділами  ведення Державного реєстру виборців.

З 14 березня на виборчих дільницях будуть знаходитись попередні списки виборців, з якими виборці мають право ознайомитися та перевірити правильність внесених до них відомостей.

Іменні запрошення доставляють дільничні виборчі комісії до 16 березня. В іменних запрошеннях зазначено місце і час голосування, персональні дані з Державного реєстру виборців.

Якщо виборець знайшов помилку у своїх персональних даних йому необхідно звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про їх уточнення. Таку заяву можна подати не пізніше, ніж за п'ять днів до голосування, а саме до 21 березня включно. Заяви подані пізніше не розглядаються. При зверненні необхідно при собі мати паспорт громадянина України.

Крім того, за умови наявності доступу до глобальної мережі Інтернет, будь-який виборець в зручний для нього час може перевірити свої дані в "Особистому кабінеті виборця" на офіційному веб-сайті "Державний реєстр виборців" (www.drv.gov.ua). Відповідь на запит направляється на електронну адресу, що зазначена при реєстрації. Кількість запитів обмежена, протягом доби можна відправити лише один запит.

Відповідно до Закону “Про місцеві вибори” виборці, які за станом здоров’я не можуть прибути до приміщення для голосування, мають право звернутись до дільничної виборчої комісії з письмовою заявою про надання йому можливості проголосувати вдома. Власноручно підписана виборцем заява разом з довідкою про нездатність самостійно пересуватись може бути подана до дільничної виборчої комісії до 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів. Такі документи можуть бути подані поштою, соціальним працівником або родичами.

 

 

Адреса відділу: 50000, м.Кривий Ріг, вул.Леніна, буд.27, каб.№ 416.

тел.: (0564)90 85 35, (0564)90 08 04

E-mail: ispc416@grand-telcom.net.ua

Відділ працює з 08.30 до 17.00. 

вгору