Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості!

Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості!

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

             Це свято охопило увесь район.     

             В парку ім. Юрія Гагаріна, відбулося справжнє свято, в якому прийняли участь близько 2000 дітей, в тому числі  150 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 125 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

           Зі святом малечу привітали заступник голови Центрально-Міської районної у місті ради по виконавчій роботі Гонченко Н.А. та депутат районної у місті ради Подкопаєв О.М.

Для маленьких гостей підготували багато цікавого творчі колективи району, відбувся святковий концерт завдяки педагогам та танцювальним гурткам КПНЗ «Палацу дитячої та юнацької творчості» Центрально-Міського району. Яскравим подарунком для дітей була програма від вихованців зразкового художнього колективу театру пісні «Зустріч», студії бального танцю «Віва» та ансамблю народно-сценічного танцю «Акварель». Після концерту всі діти відправились по маршруту святкування, а маршрут цього року налічував 10 станцій на яких працювали аніматори.

 Під час свята відбулися: конкурс малюнків на асфальті, розважальна гра з елементами туризму «Туристичний марафон», майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва, КВЕСТ, показові виступи з воркауту, рухливі ігри «Бібліотечний десант». Весь день для дітей пільгової категорії в парку             ім. Юрія Гагаріна безкоштовно працювали «Веселі атракціони», а водночас в парку  ім. Федора Мершавцева «Мотузкове містечко «Лінь в Пінь».

А на завершення діти поласували смачними солодощами, які вони отримали від Криворізької міської організації Радикальна партія О.Ляшка, ФОП Іванов М.М., ФОП Морозова С.А., ПП «Арлекіно».

Цього ж дня, у селищі Авангард, відбувся святковий захід на якому були присутні близько 100 дітей, для них були проведені: спортивно-розважальні естафети та конкурси малюнків.  

Дітям, які приймали участь у святі, також було вручено морозиво та маленькі сувеніри від депутата Дніпропетровської обласної ради  Малачевського О.В. та депутата районної у місті ради Тетеріна О.А.

Напередодні свята, 31 травня 2016 року, у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці  відбувся благодійний обід для 30 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Усі діти задоволені святковими заходами та ще більше радощів принесли літні канікули.

Закликаємо усіх, сьогодні, й кожного наступного дня, зігрівати теплом і любов'ю дитячі серця, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

вгору