Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(056) 493 82 95, (068) 970 56 97, (0564) 90 10 10 факс:(056) 493 82 96
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Новини | Музейна виставка до Дня незалежності

Музейна виставка до Дня незалежності

До дня незалежності України 21.08.2019 в КЗК “Міський історико-краєзнавчий музей” КМР (вул. Каунаська, 16а) відкривається виставка творчої династії Канібор “Козацькі думи”. В експозиції представлено 40 витворів мистецтва, виконаних у техніці різьблення по дереву - тарілки, баклаги, кухлі, скульптури, а також, живописні роботи, об’єднані козацькою тематикою. Автори виставки – батько і син з творчої династії Канібор.

         Канібор Олександр Олександрович (старший) – майстер Національної спілки майстрів народного мистецтва України, різьбяр по дереву, скульптор. Є автором міських паркових скульптур: «Алея казок» в Інгулецькому районі, «Історичні символи нашої України» в Саксаганському районі, учасник всеукраїнських та міських мистецьких виставок, багаторазовий переможець конкурсу на кращий соціальний проект «Місто – нашими руками».

         Канібор Олександр Олександрович (молодший) – художник - живописець, учасник АТО, доброволець полку «Азов», брав участь в Іловайській операції, у боях за визволення ряду населених пунктів Донецької та Луганської областей. Створив серію живописних жанрових творів на козацьку тематику, героїв улюбленої ним поеми Івана Котляревського «Енеїда». Втім, портретні образи козаків на картинах мають реальні обличчя – це його друзі і соратники, мужні побратими. Доповнюють сюжетні композиції пейзажі Східної України – ті місця, які захищав його полк.

         Запрошуємо криворіжців, особливо учнівську та студентську молодь, завітати до затишних залів міського історико - краєзнавчого музею, ближче доторкнутися до багатої історії нашого рідного міста Кривого Рогу та біографії її відомих земляків.

вгору