Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564) 90 08 12, (068) 970 56 97 факс:(0564) 90 08 15
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27

Депутатський корпус

Депутати Центрально-Міської районної у місті ради

№ з/п П.І.Б. Суб'єкт висування
1.

Богодістова

Тетяна Петрівна                                                                      

Партія «Блок

Петра Порошенка

«Солідарність»

2.

Брик

Павло Станіславович

Радикальна партія

Олега Ляшка

3.

Варфоломєєв

Анатолій Павлович

Партія «Блок

Петра Порошенка

«Солідарність»

4.

Власюк

Леонід Васильович

Політична партія

«Українське об’єднання

патріотів «УКРОП»

5.

Войтехович

Тетяна Федорівна

Політична партія

«Опозиційний блок»

6.

Железняк

Ігор Вікторович

Партія «Відродження»
7.

Ігнатова

Валентина Василівна

Політична партія

«Опозиційний блок»

8.

Катькін 

Валерій Євгенійович

Політична партія

«Опозиційний блок»

9.

Коваль 

Андрій Вікторович

Політична партія

«Сила людей»

10.

Комащенко

Раїса Василівна

Партія ветеранів

Афганістану

11.

Костючик 

Володимир Антонович

Політична партія

«Опозиційний блок»

12.

Кушнір 

Андрій Дмитрович

Партія «Блок

Петра Порошенка

«Солідарність»

13.

Леонтьєва

Аліна Валеріївна

Радикальна партія

Олега Ляшка

14.

Логвінов

Сергій Валерійович

Політична партія

«Опозиційний блок»

15.

Миронов

Олександр Олександрович

Політична партія

«Опозиційний блок»

16.

Мірзоян 

Вадим Віталійович

Політична партія

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

17.

Міщук 

Данило Романович

Політична партія

«Опозиційний блок»

18.

Нєженцев

Сергій Володимирович

Політична партія

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

19.

Олійникова

Тетяна Михайлівна

Політична партія

«Опозиційний блок»

20.

Подкопаєв 

Олег Миколайович

Партія «Відродження»
21.

Порадовський

Станіслав Петрович

Політична партія

«Опозиційний блок»

22.

Постнов

Олексій Сергійович

Політична партія

«Сила людей»

23.

Пуга

Андрій Андрійович

Політична партія

«Опозиційний блок»

24.

Путря

Олександр Олександрович

Політична партія

«Українське об’єднання патріотів «УКРОП»

25.

Сацький

Володимир Дмитрович

Політична партія

«Опозиційний блок»

26.

Ступак

Євгеній Дмитрович

Партія «Блок

Петра Порошенка

«Солідарність»

27.

Тетерін

Олег Анатолійович

Політична партія

«Опозиційний блок»

28.

Третяченко

Олександр Володимирович

Політична партія

«Українське об’єднання патріотів «УКРОП»

29.

Шаповалов

Геннадій Миколайович

Радикальна партія

Олега Ляшка

30.

 Шевчик

 Антон Володимирович

Політична партія

«Опозиційний блок»

31.

Шевченко

Олена Володимирівна

Політична партія

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

32.

Шпак 

Василь Олександрович

Політична партія

«Українське об’єднання патріотів «УКРОП»

33.

Щербак 

Ганна Олександрівна

Політична партія

«Українське об’єднання патріотів «УКРОП»

34.

Щербина

Олександр Володимирович

Партія ветеранів

Афганістану

35.

Юрченко 

Тарас Олександрович

Політична партія

«Сила людей»

36.

Ярковська

Наталя Вікторівна 

Політична партія

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

  

 

 

 

 

 

вгору