Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Анонси | 23 квітня 2016 року відбудеться шоста наймасштабніша Всеукраїнська екологічна акція «ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!»

23 квітня 2016 року відбудеться шоста наймасштабніша Всеукраїнська екологічна акція «ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!»

  

  Акція «Зробимо Україну чистою разом!» є частиною всесвітнього руху «Lets Do It World», що об’єднав 13 мільйонів людей в 113 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

Нашою метою є виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом об’єднання громадського, комерційного та державного сектору для прибирання своїх міст та селищ.

Вже протягом п’яти років у різні суботи в усьому світі (1 день – 1 країна) проводяться великі прибирання, які об’єднують цілу країну.

В проекті приймають участь громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

У 2016 році «Зробимо Україну чистою разом!» пройде 23 квітня по всій території України з 10.00 до 20.00.

У рамках проекту відбудеться Всеукраїнський екологічний фестиваль чистоти, під час якого у різних куточках України пройдуть велопробіги, еко-квести, перегляд «зелених» фільмів, висадження дерев та квітів, благоустрій майданчиків, еко-форуми, майстер-класи, польова кухня та всеукраїнський флешмоб з найбільшої кількості зібраного сміття за 1 секунду.

У рамках проведення також відбудеться обласний форум «Взаємодія громадськості, бузнесу та органів державної влади при вирішенні соціальних питань ВГО «Let’s do it, Ukraine - Дніпропетровщина», що проходитиме у три етапи:

  • Обласна робоча нарада за участі громадськості, бізнесу та державної влади, що проходитиме за підтримки та на базі Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації за адресою м.Дніпропетровськ, вул. Лабораторна, 69 (у приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації).
  • Круглий стіл ВГО «Let's do it, Ukraine - Дніпропетровщина», волонтерів та лідерів студентського самоврядування на тему «Розвиток екологічного волонтерського руху у Дніпропетровській області», презентація акції «Зробимо Україну чистою».
  • Майстерня екологічного активіста: тренінг для охочих на тему «Фандрайзинг», «Активізація молоді у проекти».

    Масштаб проекту збільшується з кожним роком. Кількість населених пунктів, які беруть участь в акції, та кількість відповідальних людей зростають в два рази щорічно.
    В рамках проекту проводиться велика медіа-компанія, із залученням зірок та лідерів думок, котрі здатні мотивувати молодь брати участь в акції. Також в Україні створена національна команда, котра залучає волонтерів, які координують акцію у своєму місті.
    Акція «Зробимо Україну чистою разом» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним проектом. «ЗУЧР» - це соціальний проект, який проводиться виключно на громадських засадах.
    Акцію «Зробимо Україну чистою разом» проводить молодіжний рух «Let's do it, Ukraine!». Проект вже став найбільшим соціальним проектом України, завоював велику кількість нагород та відзнак (Effie, Срібний Меркурій, Globe Awards, Green Awards, etc.).

 

вгору