Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Звуки музики на Поштовому

Звуки музики на Поштовому

Протягом усього літнього періоду, щосуботи та неділі, мешканців і гостей Центрально-Міського району приємно радує своїми творчими виступами на Театральній площі муніципальний духовий оркестр.  За доброю традицією, що давно склалася у місті Кривому Розі, цей багаточисельний колектив професійних музикантів дарує людям радість спілкування з живою музикою на відкритих місцях відпочинку, в шести районах нашого міста, починаючи з квітня і до вересня місяця включно.

Люди спеціально ідуть на ці концерти, цілими сім’ями, з дітьми та онуками. Адже, неможливо відмовити собі у насолоді слухати чарівні звуки музики – знайомі, сучасні та давно забути мелодії, музику з дитячих мультфільмів, улюблених кінофільмів, що віртуозно грають наші музиканти.

Колектив муніципального оркестру під керівництвом Олексія Леонтійовича Кулжинського – найвідоміший та найулюбленіший у нашому місті, він супроводжує майже всі вагомі культурно-масові заходи, особливо присвячені державним святам. Вони поряд, і в горі, і в радості…

Міська і районна влада постійно турбуються про те, щоб криворіжцям і гостям нашого міста було комфортно тут проживати, відпочивати, цікаво проводити своє дозвілля.

Запрошуємо всіх наступної суботи, 29.07.2017, з 18.00 до 19.00,   завітати на Театральну  площу, де на вас знову чекатиме зустріч з чарівними звуками музики у виконанні муніципального духового оркестру. Приємного відпочинку та незабутнього літа, шановні мешканці та гості міста Кривого Рогу!

вгору