(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Звертаємося до всіх громадян із закликом не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі!

Звертаємося до всіх громадян із закликом не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі!

Шановні мешканці Центрально-Міського району!

 

Для припинення функціонування місць стихійної торгівлі, звертаємося до всіх громадян із закликом не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі!

Чим небезпечні продукти зі стихійних ринків:

- якість продуктів ніхто не перевіряє;

- харчі продаються прямо з асфальту. Придбавши такий продукт, можна захворіти на інфекційні кишкові захворювання;

- продавці на стихійних ринках не отримують дозволів на торгівлю. В разі отруєння продуктами потерпілому не буде до кого пред'явити претензію.

Перед тим як щось купувати на стихійному ринку, потрібно добре подумати, чи варто економити декілька гривень на продукцію невідомого походження, а потім в інфекційній лікарні витрачати в кілька разів більше. Продукти мають продаватися на спеціально обладнаних ринках, де встановлене холодильне обладнання і проводиться контроль якості продукції.

З початку 2021 року спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з співробітниками Криворізького районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області здійснено понад 40 рейдів по ліквідації місць стихійної торгівлі на території Центрального-Міського району, складено 20 адміністративних протоколів за ст.160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях».

вгору