(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Звернення до власника тимчасової споруди, встановленій на перехресті просп. Поштового та вул. Лермонтова

Звернення до власника тимчасової споруди, встановленій на перехресті просп. Поштового та вул. Лермонтова

Виконком районної у місті ради звертається до власника тимчасової споруди (павільйону), встановленій на перехресті просп. Поштового та вул. Лермонтова, біля підземного переходу, з проханням у термін до 20.01.2023, згідно з вимогами рішень Криворізької міської ради від 27.07.2011 №514 «Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель у м. Кривому Розі» та від 28.12.2012 №1660 «Про затвердження Тимчасового порядку щодо встановлення меж зони дії  особистого сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності», надати до виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27) інформацію стосовно правового розміщення павільйону, а у разі відсутності правоустановчих документів – самостійно звільнити вищевказану земельну ділянку та привести її до стану, придатного для подальшого використання.

У разі подальшого зайняття земельної ділянки без підтверджуючих документів на землекористування, зазначена тимчасова споруда (павільйон) буде підлягати примусовому демонтажу, відповідно до вищевказаних рішень Криворізької міської ради.  

 Додатково повідомляємо, що у разі, якщо власник (користувач) тимчасової споруди виявив бажання її повернути, то повинен відшкодувати до міського бюджету кошти за здійснення примусового демонтажу та її зберігання. Демонтована тимчасова споруда вивозиться на територію підприємства, яке здійснило демонтаж, на зберігання з відповідним оформленням документів згідно з чинним законодавством України. При цьому підприємство не несе відповідальності за пошкодження споруди, що неминуче виникають при виконанні комплексу робіть з її демонтажу.

У разі, якщо протягом 6 місяців з дати розміщення інформації від власника не надійде заява про повернення демонтованої тимчасової споруди та ним не будуть відшкодовані всі витрати міського бюджету, пов’язані з виконанням комплексу робіт з її демонтажу, такі дії кваліфікуватимуться як відмова від права власності на тимчасову споруду для здійснення підприємницької діяльності.

вгору