(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Зустріч з криворізьким колекціонером в Центральній бібліотеці

Зустріч з криворізьким колекціонером в Центральній бібліотеці

17 лютого 2021 року в Центральній бібліотеці для дорослих відбулася надзвичайно цікава зустріч з редактором збірки “Криворізький колекціонер” Володимиром Миколайовичем Ліном. Це третя зустріч з відомим кразнавцем в межах краєзнавчого лекторію, на яку завітали члени Ради ветеранів Центрально-Міського району та читачі бібліотеки.

Володимир Лін розповів присутнім про власні краєзнавчі розвідки, про те, як виникла ідея створеняя збірки “Криворізький колекціонер та як вона реалізовувалася в життя.

Надзвичайно цікавими були розповіді про Праведників народів світу, лауреатів Нобелівської премії та ще багато цікавих фактів. Про що б не розповідав Володимир Миколайович — для слухачів це завжди унікальні факти та нові відкриття.. Особливе захоплення  у гостей викликали колекції, пов'язані з нашим містом — про художника Юрія Петровича Сича, з колекції О.Степаненка, історію криворізького тролейбуса, нагороди за ліквідацію аварії на ЧАЕС, з колекції О.М.Цибаня.

Володимир Миколайович Лін — справжній хранитель історії. Відвідувачі Центральної бібліотеки щиро вдячні йому за можливість ближче доторкнутись до скарбів міських колекціонерів, утому числі, завдяки збірці “Криворізький колекціонер”.

“Колекціонери — щасливі люди” - казав В.Гете, а разом з ними стаємо щасливішими і духовно збачегаченими і всі ми!

вгору