Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Зустріч з художником Богданом Шиптенко

Зустріч з художником Богданом Шиптенко

Як створюються шедеври?” - саме на таку тему, в межах проекту «Бібліотечний вернісаж», в Центральній бібліотеці КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР минулої неділі відбулась творча зустріч з молодим талановитим криворізьким художником Богданом Шиптенко. Учень відомого криворізького художника Анатолія Труфкіна, Богдан Шиптенко дуже впевнено заявив про себе в мистецькому колі. Його перша персональна виставка, ініційована краєзнавцем Ігорем Рукавициним, відбулась у грудні минулого року в галереї "Культурна альтернатива". Майже місяць всі бажаючі могли ознайомитись з його картинами   в Центральній бібліотеці та залишити свої відгуки. Талановиті малюнки Богдана Шиптенка передають тепле, майже особисте сприйняття міста Кривого Рогу, де у кожного будинку є своя неповторна історія. Роботи художника мають свій авторський стиль і настільки прекрасні, що просто неможливо відірвати погляд.

Зустріч з художником Б.Шиптенко була дуже цікавою для шанувальників його таланту, а сам він виявився відкритою людиною і щиро поділився секретами свого успіху. А ще, присутні наживо побачили, як створюються шедеври - художник провів чудовий майстер-клас «Акварельний скетчінг». Його аккаунт в мережі Фейсбук та Instagram - справжній подарунок любителям живопису.

Саме роботи цього художника - фрагменти проспекту Поштового, прикрасили оновлені після ремонту стіни бібліотеки, додаючи закладу сучасності та стильності. Тепер криворізькі читачі, що давно не відвідували Центральну бібліотеку для дорослих, не одразу впізнають цей оновлений заклад культури. Бібліотека на Поштовому стала надзвичайно модним, популярним і красивим місцем зустрічі — з новими книгами, відомими людьми, письменниками, поетами, краєзнавцями, журналістами, художниками, артистами театру, цікавими земляками, молоддю.

Завдяки працівникам Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» мешканці району та міста залучаються до участі в цікавих проектах,  створюючи цікаве, змістовне дозвілля. Змінюємо разом наше життя на краще!

вгору