Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Зустріч з героями АТО в Центральній бібліотеці

Зустріч з героями АТО в Центральній бібліотеці

Напередодні важливого державного свята — Дня захисника України в  Центральній бібліотеці КЗК «Міська бібліотека для дорослих»” відбулася тематична зустріч учнівській молоді Центрально-Міського району з учасниками АТО- нашими земляками, бійцями першої хвилі мобілізації. Ось їх імена:   

Бойко Сергій – учасник АТО, військослужбовець 93 бригади, зараз  Голова відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнська спілка воїнів АТО, депутат Покровської районної ради, Несін Ігор - учасник АТО,  танкіст 93 бригади нагороджений «За оборону Донецького аеропорту», а зараз - голова ГС ветеранів АТО "ПАТРІОТ" Інгулець-Широке.

Який він,  український солдат? Що значить військовий обовязок та військове братство? як треба любити і захищати  свою Батьківщину? Про це розповідали запрошені гості учням КЗШ №22. Саме в цій  школі створено перший шкільний музей АТО та встановлено меморіальну дошку загиблому Герою Мельникову Анатолію, бійцю 43 батальону. 

Не почуєшь у новинах стільки важливого і цікавого, скільки розповіли бійці, поділившись зі школярами своїми спогадами, що пережили за час, проведений в зоні АТО, на сході України. Сергій Бойко розповів про те, як збирав речі і готувався на війну ще до безпосереднього виклику з військомату. Наголосив на тому, що дуже важливо розуміти хто є внутрішнім та зовнішнім ворогами нашої країни. Його фраза: «Війну я закінчив, але боротьбу продовжую» говорить про його активну життєву позицію в підтримці колишніх побратимів.       Ігорь Несін розповів про важкі будні героїв, які захищають незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Розповів, що навіть під час перерви між бойовими зіткненнями, постійно триває кропітка робота по підготовці до бою - ремонт техніки, укріплення позицій, тощо. Наголосив на тому, що навіть під час свят, перебуваючи в зоні АТО, не можна було розслаблятись, постійно бути напоготові. Учні з цікавістю та повагою переглянули фотографії з особистого альбому бійця , які були зроблені під час бойових завдань у районах Карлівки, Пісок, Авдіївки та в Донецькому аеропорту. Розповів цікаві факти про окремі моделі танків та зброї, яка використовується на сході України.    Такі різні долі, але об’єднані в одну єдину фронтову долю бійців і волонтерів АТО. Об`єднані любов`ю до Батьківщини, боротьбою за цілісність і незалежність України, за наше щасливе майбутнє.

вгору