Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Золотий фонд Кривбасу - 2019

Золотий фонд Кривбасу - 2019

27.11.2019 КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» гостинно приймав багаточисельних і шановних гостей, які завітали на святкове проведення суспільно-інформаційного проекту «Золотий фонд Кривбасу”. В затишному та сучасно оснащеному залі малої сцени театру зібралися колишні та нинішні керівники підприємств і організацій, голови райради різних років, колишні працівники органів місцевого самоврядування — люди, які самовіддано служили своїй справі, впроваджували в життя свої ідеї та сумлінно працювали на благо криворіжців. Ці люди  прославляли і продовжують прославляти Криворіжжя своїми справами і ми їх називаємо “Золотим фондом Кривбасу”!

Привітав шановних гостей секретар Криворізької міської ради Сергій Маляренко та вручив відзнаки колишнім працівникам органів місцевого самоврядування. З теплими словами привітання виступив голова Центрально-Міської районної у місті ради Сергій Нєженцев та вручив районні відзнаки колишнім працівникам органів місцевого самоврядування.

З привітальними словами до шановних гостей і особливо — до молоді, виступила керівник депутатської групи Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина” у Криворізькій міській раді, голова громадського об'єднання “За рідне місто” Ольга Бабенко.

            Розчулили присутніх хроніки минулих років, де з екрану дивилося минуле, славні люди, здійснені проекти. Зі сцени лунали чудові пісні, інструментальні, хореографічні номери, у виконанні студентів КВНЗ “Криворізький обласний музичний коледж” ДОР, вихованців ЗХК “Ювента” та “Театр пісні “Зустріч” КПНЗ “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району”.     Прекрасне музичне привітання для гостей — романс подарувала неперевершена Валерія Курило - солістка КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка».

         Свято пройшло у дружній, приємній атмосфері, подарувало позитивні  емоції, ностальгію спогадів та стало ще однією сходинкою до єднання всіх у велику криворізьку родину.

вгору