Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Зимові канікули з дитячою бібліотекою №8

Зимові канікули з дитячою бібліотекою №8

Зимові канікули – найвеселіша і найцікавіша пора для усіх дітей, а ще це – час дивовижного новорічного та різдвяного дійства. У ці дні можуть збуватися найпотаємніші мрії кожного, траплятися неймовірні пригоди і відбуватися чудеса. Працівники бібліотеки – філіалу № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР добре підготувалися, щоб  подарувати своїм відвідувачам цікаве дозвілля:  було відкрито «Мульті-пульті кінозал - «Новорічний калейдоскоп», де бібліотекар Авраменко Л.А. ознайомила дітей з витоками мультиплікації та з найкращими її діячами, потім діти мали змогу переглянути добрі та веселі мультики. Символ 2018 року – жовта собака принесла до бібліотеки вікторину «Пропала собака», під час якої діти із азартом згадували літературних героїв – собак. Вікторина  «В гостях у матінки Зими» дозволила юним читачам дізнатись багато цікавого про витоки улюблених свят, а також про звичаї та традиції українського народу, пов’язані з зимовими святами. Переглядаючи слайди, діти побачили господарів новорічного свята Англії, Німеччини, Італії, Франції, Болгарії, Швеції, Японії, дізналися їх імена та яке у них вбрання. Господиня  бібліосвітлиці Складанна Г.І. запросила юних читачів до Biblio – майстерні, де діти не тільки дізнались багато цікавого про українські витинанки, а й навчились виготовляти зі звичайного білого паперу об’ємного янгола, якого на початку ХХ сторіччя придумав відомий художник В. А.Фаворський. Бібліотекар Брик І.І. запросила присутніх здійснити цікаву мандрівку, сповнену чудес, загадок, пісень  у казковому серпантині  «Казки бабусі Завірюхи». Під час поетичного  снігопаду в дитячій бібліотеці лунали вірші про новорічно-різдвяні свята.  А ще юні читачі  з великим задоволенням переглядали дитячі журнали та газети, улюблені книги, цікаві та повчальні мультфільми.

Літературна карусель «Весела сімейка Едуарда Успенського» ознайомила дітей з біографією письменника та розповіла про те, що твори Едуарда Успенського видавалися на 25 іноземних мовах і популярні в Голандії, Франції, Японії, Фінляндіі та Америці. В 2010 році автор став лауреатом премії імені К.Чуковського, а по багатьом книгам зняті улюблені мультфільми, уривки з яких з задоволенням подивилися всі присутні. Для дітей стало справжнім відкриттям, що такі популярні сьогодні «Фіксики» з’явились на світ завдяки фантазії Е.Успенського, також, без жодної помилки діти відповідали на всі питання бліц-вікторини за творами Е.Успенського, переглянули електронну презентацію. А наприкінці, кожен взяв з книжкової полиці улюблену книжку, щоб перечитати її вдома.

 Маленькі читачі бібліотеки-філіалу №8 ознайомилися з кращими зразками дитячої літератури, народними традиціями, дізналися про історію улюблених свят з книжкової виставки – настрою  «Сипле зимонька святами». На її полицях діти знайшли  інформацію про традиції, звичаї, обряди зимових свят України.

Сміх, радість, музика, добрий настрій панували у бібліотеці під час зимових канікул. Тепер  канікули закінчились та не закінчились цікаві заходи в затишній дитячій бібліотеці-філіалі №8 – двері  для юних читачів  та всіх бажаючих тут завжди гостинно відчинені.

вгору